Сукні-сорочки

2020-07-08 09:14

Сукні-сорочки — це прямий крій, акцент на комірці та вертикальна планка із застібками. Вони трішки строгі, трішки зухвалі, і це, мабуть, тому, що нагадують чоловічі сорочки. Речі, які були запозичені з чоловічого гардеробу та адаптований під жіночий, завжди викликали особливу увагу та захват у представників чоловічої та жіночої статі.

Вони виглядають досить хвилююче та спокусливо, незважаючи на те, що є досить закритими. Можливо, це через те, що ми самі можемо обирати глибину декольте або висоту вирізу. Для ділового образу достатньо защебнути всі застібки зверху і ти виглядатимеш елегантно. А на прогулянку можна розстібнути кілька ґудзиків і тим самим додати образу легкості. Якщо підходити до вибору одягу з точки зору усвідомленого споживання, то сукня-сорочка має бути у вашому гардеробі як універсальна річ, в якій можна піти як на заплановану ділову зустріч, так і, погравшись із ґудзиками, на романтичне побачення. Існує дуже великий вибір фасонів і варіантів суконь-сорочок. І це, мабуть, через свою практичність.

Пряма сукня-сорочка є найактуальнішим фасоном цього року. Вона нагадує простору чоловічу сорочку. Через свій вільний крій у ній дуже легко і зручно. Та особливою перевагою є можливість приховати деякі недоліки фігури. Але ми ж пам’ятаємо, що аксесуари змінюють все, тому ми можемо повністю змінити фасон, додавши лише пасок. Завдяки йому можна підкреслити талію, коли це нам необхідно. Для більш жіночних силуетів необхідно звернути увагу на пишні сукні-сорочки. Вони додають легкості та романтичності образу.

Звичайно ми не можемо обійти денім. У цьому сезоні йому приділяється особлива увага. А ми вже знаємо всі його переваги, починаючи від зручності, певної зухвалості, легкості та практичності. Тому сукня-сорочка денім — це must have

Також варто приділиту увагу  сукням-сорочкам у клітинку. Клітинка наразі актуальна як для сорочок, верхнього одягу, так і для суконь. Цікавою особливістю такої сукні буде  можливість міняти настрій завдяки лише зміні взуття. Сукня-сорочка — це чудовий варіант для стилю спорт шик, якщо вибрати для нього відповідне взуття. Але для того, щоб виглядати гармонійно, краще вибирати більш просторі варіанти суконь.

Не бійтесь експериментувати! Ми вже бачимо, що завдяки одній тільки сукні можна виглядати по-різному. Ви неповторні, і тільки ваша усмішка має залишатися незмінною. Вдягайте її завжди!

Олена ХРУСТИЦЬКА 
Фото авторки

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03