Українці знову літають!

2020-07-03 10:08

Як повідомило видання «Главком», ще 26 червня перший, після тривалої перерви, пов’язаної з карантином, туристичний чартер відправився у Тирану – столицю Албанії. Всі 185 місць на борту літака були зайняті.

Також, за даними «РБК-Україна», українці вже можуть літаками добиратися до Туреччини, Єгипту, Хорватії та Чорногорії. Крім того відновила авіасполучення з Україною Польща. Щоправда, в різних країнах різні правила в’їзду: обсервацію туристам проходити не доведеться, але тест на коронавірус, імовірніше, треба буде здавати як до відпочинку, так і після повернення в Україну.

А ось Євросоюз не включив нашу країну у перелік тих, громадянам яких із 1 липня дозволено відвідувати ЄС. Проте Україна має шанси потрапити у «зелену зону ЄС» через два тижні, коли європейці пла-нують переглянути свої списки.

Нагадаємо, що міжнародне авіасполучення в Україні було зупинено 17 березня, а відновлено 15 червня (у цей період виконувалися тільки спецрейси). У перший день після скасування заборони на міжнаро-дні перельоти, за даними видання «Лівий берег», з аеропорту Бориспіль відправилися літаки у Мінськ (Білорусь), Амстердам (Нідерланди), Дубай (ОАЕ), Вільнюс  (Литва) та Ахмедабад (Індія).

Сєргєй КАРАСЬ
Фото з мережі Інтернет

 

Інші новини:


Вже третю Олімпійську алею висаджено на Чернігівщині

Продовжуючи нещодавно започатковану традицію на честь відзначення 30-річчя Національного олімпійського комітету України та 20-ї річниці створення відділення НОКу в Чернігівській області, сьогодні у Новгород-Сіверському відбувся черговий спортивно-масовий захід та урочисте висадження третьої Олімпійської алеї.

2021-09-20 11:05