Чернігову потрібен СВІЙ нормальний депутат!

2019-07-11 12:26

Містяни та гості Чернігова одностайні: за 3 останні роки Чернігів змінився на краще, став комфортнішим для життя. Зміни в місті відчутні практично в усіх його сферах. Це і двори, і заклади освіти й охорони здоров’я, дороги, парки, сквери... Добудовується новий садок на Масанах, оновлюється парк тролейбусів, змінюються комунікації. За Атрошенка Чернігів розквітає у прямому та переносному сенсах. 

Безперечно, за всіма реалізованими проектами – щоденна праця, увага та контроль... Практично всі зміни в місті – результат спільних зусиль усієї громади Чернігова. Але вони могли би бути значно суттєвішими в разі підтримки з боку Уряду та народних депутатів від Чернігова. 

Напередодні виборів нового Парламенту й оновлення виконавчої влади в країні чернігівці мусять згуртуватися та зробити правильний вибір. Це потрібно для того, щоби продовжити темп розвитку нашого міста, який задав міський голова Атрошенко. Якщо ж Чернігів отримає потужного представника, а мер – якісного помічника, ці зміни можуть стати ще більш відчутними. Депутат від Чернігова має бути місцевим, знати та розуміти проблеми міста й бути в гарних стосунках із мером Атрошенком. Тоді чернігівці зможуть відчути ефект від такої співпраці.

Тому 21 липня у бюлетені серед 22-х партій обираємо ту, яка найкраще впорається з проведенням реформ у країні, а у бюлетені з мажоритарними кандидатами обираємо позапартійного кандидата від громади Чернігова Валерія Куліча. 

Він досконало знає проблеми Чернігова та йде до Парламенту, щоби допомагати меру Атрошенку їх вирішувати. Питань, у яких Чернігову потрібна підтримка держави, дуже багато. Це і програма по заміні комунікацій (вартість питання для нашого міста – близько 30 мільярдів гривень), це залучення кредитних коштів на оновлення громадського транспорту, це підтримка в утепленні будівель, що дасть змогу економити на комунальних послугах, це державні дотації на оновлення міської інфраструктури та багато іншого.

Головне сьогодні – не втратити темпу розвитку. Увага держави має бути направлена не лише на міста з великим населенням та Вінницю (як було протягом останніх років), а й на Чернігів. З увагою держави місто могло би втілити нові проекти, які реально зроблять його найкращим містом в Україні!

Куліч – місцевий, його батьки та всі чотири доньки – з Чернігова, тут минуло все його життя.
Валерій Куліч безпартійний та у Верховній Раді керуватиметься виключно інтересами чернігівців. Він обіцяє підтримувати ініціативи Президента Зеленського щодо подолання бідності, забезпечення миру, боротьби з корупцією та проведення економічних реформ. 

Валерія Петровича добре знають у Чернігові. Знають як чесну та порядну людину, котра не стоїть осторонь. Його поважають за людські риси, ефективність і турботу про простих людей. У Валерія Куліча відмінна комунікація з міським головою Атрошенком. Разом вони зроблять більше!

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13