Відроджуємо Чернігів – відродимо Чернігівщину!

2020-06-25 12:18

Гасло політичної партії «Рідний дім» чітко ілюструє програмні цілі та мету, з якою й була вона створена.

Про відродження чернігівського регіону, майбутні вибори й команду професіоналів, яка буде втілювати у життя програмні настанови партії «Рідний дім», йшлося на обласній партійній конференції, що відбулася 20 червня.

До команди партії «Рідний дім» увійшли знані на Чернігівщині та в Україні люди: заслужений майстер спорту України, заступниця міністра молоді та спорту України Ніна Лемеш, голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, народний депутат України 8-го скликання Анатолій Євлахов, директор потужного агрохолдингу, народний депутат України 8-го скликання Олег Дмитренко, депутат обласної ради, ексголова голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, ніжинський міський голова Анатолій Лінник, міський голова Новгорода-Сіверського Олег Бондаренко, голови об’єднаних територіальних громад Чернігівщини, керівники підприємств, лікарі, вчителі та підприємці.

На конференції партія «Рідний дім» відкрито заявила про свою готовність іти на вибори. Наразі це єдина політична партія на теренах України, що представляє інтереси мешканців Чернігівщини, а не київських керманичів та наближених до них олігархічних груп.

«Рідний дім» — партія громад Чернігівщини. Це єдина партія, головною метою якої є вирішення не політичних, а соціально-економічних завдань регіону.

«Рідний дім» — це єдина партія, в якої слово — означає діло.

Робота «Рідного дому» на благо чернігівських громад та в інтересах їхніх мешканців, це — наскрізна ідея партії. Під час конференції було заявлено про її програмні засади, серед яких — завершення децентралізації; формування нових районів (повітів) з урахуванням думки представників громад; залишити незмінними джерела доходів місцевих бюджетів, при цьому гроші мають лишатися у громадах та на їхній розвиток; відроджувати місцеву економіку, підтримувати власного виробника та постачальника послуг тощо.

Принциповим своїм завданням партія «Рідний дім» бачить підвищення якості життя саме сільського населення області. Селяни повинні мати рівний доступ до медичних, освітніх та соціальних послуг, бути забезпечені всіма видами благоустрою, мати якісне дорожнє покриття та освітлення.

До учасників конференції з вітальним словом звернувся лідер партії, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

— Імідж будь-якої партії створюють люди та конкретні справи. За короткий термін часу команда «Рідного дому» показала, як партія може і повинна виконувати свою організаційну функцію. Лише за п’ять років Чернігів піднявся з 20-го на 2-3 місця у всеукраїнському рейтингу обласних центрів. І такі темпи не будуть знижуватися, навпаки, цей досвід буде масштабований на територіальну громаду області, а в подальшому і на всю Україну. Партія «Рідний дім» іде на вибори й заявляє, що її робота буде спрямована на максимальне досягнення проголошених програмних цілей. За рівень команди «Рідного дому» не буде соромно нікому. Це потужні, самодостатні, віддані своїй справі люди. Ми усвідомлюємо всю відповідальність, бо для кожного з нас Чернігівщина, кожне місто і село, кожна вулиця і будинок, і в цілому Україна – це наш рідний дім. Досвід Чернігова свідчить, що команда партії «Рідний дім» зможе ефективно вирішувати будь-які завдання. Це значить, що наш девіз «Відроджуємо Чернігів – відродимо Чернігівщину!» — не просто слова, це керівництво до дій, — підкреслив Владислав Атрошенко.

Задля реалізації проголошених на конференції цілей та завдань, зазначив Владислав Атрошенко,  партія «Рідний дім» ставить собі за мету здобути впевнену перемогу на місцевих виборах в Чернігівській області до рад усіх рівнів 25 жовтня 2020 року.
У своїх виступах присутні висловили слова підтримки на адресу партії «Рідний дім» та її лідера Владислава Атрошенка.

Ніна Лемеш, заслужений майстер спорту України, заступниця міністра молоді та спорту України:

— Обіймаючи таку високу посаду, я зрозуміла, наскільки для всіх важлива і значуща роль місцевого самоврядування. Тому я з великим задоволенням підтримую програмні засади, котрі було презентовано. У команді «Рідного дому» я готова працювати на розквіт нашого Чернігівського краю, на майбутні здобуття й обов’язкові перемоги.

Олег Дмитренко, народний депутат України 8-го скликання:

— Сьогодні Чернігів – це одне з найкращих міст України. І це при незначному бюджеті. Чернігівська область — депресивна і дотаційна. Тому хто, як не партія громад Чернігівщини «Рідний дім», має підставити плече своїм мешканцям. Ми будемо об’єднуватися навколо обласного центру і потужного мера та працювати на перемогу.

Михайло Ільницький, голова правління «Чернігівобленерго»:

— Я представник одного з найбільших підприємств Чернігівщини, де працює понад три тисячі робітників. Ми бачимо великий позитив у тому, як змінився на краще Чернігів. Тому ми готові до спільної роботи разом із командою «Рідного дому» на благо розвитку всього нашого Сіверського краю.

Артем Рожко, депутат Прилуцької міської ради:

— Сучасний мер — це архітектор змін міста та свідомості його мешканців. Те, як розквіт за останні роки Чернігів, — яскраве тому підтвердження.  Настав час змін і на Чернігівщині. Тому я вдячний за запрошення до команди партії громад — партії «Рідний дім». Упевнений, що разом ми зробимо кожен своє місто, свій рідний дім кращим.

Олена Дмитренко, голова Козелецької ОТГ:

— Із партією громад «Рідний дім» ми згуртувалися, щоби зберегти і розбудувати рідну Чернігівщину. Упевнена, що з такою командою ми переможемо та повернемо довіру до влади і місцевого самоврядування.

Андрій Богдан, голова Городнянської міської ради:

— Вивчаючи досвід інших країни, я зрозумів силу місцевого самоврядування. Партія «Рідний дім» — це партія громад Чернігівщини. А наша сила —в громадах. Потужна команда «Рідного дому» здатна розбудувати рідну Чернігівщину. Так, як розбудований її центр — Чернігів. Часу на політичні баталії немає.

Чому я приєднався до команди партії «Рідний дім»

Ігор Вдовенко, голова обласної ради:

— Партія громад «Рідний дім» уособлює успішних та дієвих людей.  Мені імпонують принципи і підходи до роботи, запропоновані лідером партії Владиславом Атрошенком. Адже ми маємо керуватися не віртуальними речами, а конкретним прикладом, який мер та його команда створили тут, перед нашими очима, для всіх людей Чернігівщини.

Анатолій Євлахов, народний депутат 8-го скликання:

— Велика частина успіху – це бути серед успішних людей. А партія громад «Рідний дім»  із її лідером Владиславом Атрошенком зібрала потужну, найкращу команду переможців. Всі бачать, як змінюється Чернігів. Але є й інші міста та містечка, які також потребують змін. Хочу, щоби слова українського гімну «запануємо ми, браття, у своїй сторонці» стали реальністю.

Анатолій Лінник, міський голова Ніжина:

— Чернігів змінився тому, що місто очолила людина, яка вміє ефективно управляти та ефективно використовувати наявний міський ресурс. Тому цей позитивний приклад став цікавим для мене і команди, яка працює в Ніжині. Тож ми прийняли одноголосне рішення приєднатися до партії «Рідний дім», щоб іти далі разом до перемоги.

Регіна Гусак, депутат Чернігівської міської ради, дмректорка Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2:

—„Рідний дім” для мене — це люди,  з якими працюю вже декілька років І жодного разу не розчарувалася в тих, хто представляє цю команду. Вони люди слова і діла. Позиція партії в самій назві, що Чернігівщина — це рідний дім. Коли ми ставитимемося до своєї роботи, як до того, що працюємо для свого рідного дому, тоді у нас усе буде гаразд. Тому на своєму робочому місці ми відстоюватимемо інтереси своєї громади. Для мене дуже важлива особистість лідера в кожній справі. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взяв на себе відповідальність  за Чернігівщину. Я знаю його як людину відповідальну й небайдужу, котра до всього ставиться, як до свого рідного. Тому вірю й підтримую нашого мера багато років і жодного разу не розчарувалася.

Олег Бондаренко, Новгород-Сіверський міський голова:

— „Рідний дім” позиціонує себе як партія господарників, котра дбає про громади, їх розбудову. Всі ці ідеї мені близькі. Це потужна сила, котра може змінити території, мислення і покращити життя.

Фото Віктора КОШМАЛА таМар’яни ХАРДІ

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21