Успішний маркетинг для МСБ в умовах нової реальності

2020-06-22 12:58

ПРЕС-РЕЛІЗ

25 червня 2020 року
Місце зустрічі: платформа Zoom, віртуальна кава о 9:45

Запрошуємо власників та директорів МСБ на БЕЗКОШТОВНУ КОНФЕРЕНЦІЮ “Успішний маркетинг для МСБ в умовах нової реальності”

Маркетинг є дисципліною, яка дуже швидко розвивається — в підходах, методах, інструментах, а в період змін він набуває надважливого значення. В кризу змін зазнають дії та канали донесення інформації. Найгірше, що можна зараз зробити — це не робити нічого. Бізнес має реагувати на зміни середовища і робити це з мінімальними втратами.

Для вас, представників малого та середнього бізнесу, ми розробили цікавий захід, що включатиме саме конференцію з виступами експертів та успішних підприємців Чернігівщини, з обміном досвідом та обговоренням найефективніших рішень.

  • Виклики року та переосмислення маркетингу, споживач до та після карантину, що має робити бізнес, аби вийти конкурентоспроможним та ефективним — все це 25 червня у форматі онлайн!
  • Другий день, 26 червня, буде присвячено майстер-класу, під час якого учасники зможуть зрозуміти виклики, які постали перед їх бізнесом, проаналізувати свою бізнес-модель, зрозуміти, які закони маркетингу працюють, а які відкласти до кращих часів.

Реєстрація є обов’язковою до 23.06. за посиланням - https://form.jotform.com/201672647615357

Участь безкоштовна. Кількість учасників обмежена.

Більше деталей — у менеджерів ЦІПБ за телефоном 60-43-30 або e-mail: chernihiv@bisc.org.ua

* Захід проводиться Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Чернігів створеним на базі Чернігівської регіональної торгово-промислової палати. Проект фінансується Європейським Банком Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи Європейського Союзу #EU4BUSINESS

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17