Нові можливості для керівниць жіночого бізнесу – від «Деснянської правди»

2020-06-18 09:18

16 червня у пресцентрі DPNEWS.COM.UA «Десняської правди» вперше після жорсткого карантину зустрілися бізнес-пані Чернігова. І зустріч ця була не просто звичайною діловою: підприємницям пропонували новий важливий  продукт для їхнього бізнесу. Про це  вони  почули з уст директорки ТОВ «Чернігівська Деснянська правда» Христини Лаврищевої. Адже сьогоднішня підприємницька діяльність обов’язково має бути публічною, бо пізнаваний бізнес-продукт завжди затребуваніший на ринку, ніж хай і якісний, але невідомий загалу.

Отож інформаційно-рекламну агенцію DP Hub презентувала її керівниця, котра також очолює комерційний відділ «Деснянської правди», Яна Горбик. Вона детально розповіла, як агенція може якісно розробити й провести рекламну кампанію від початку й до висвітлення її в медіа. Також – про дизайнерські послуги та SMM просування. А ще – про друковану продукцію, event-заходи, фотопроєкти тощо.

Керівниця пресцентру DPNEWS.COM.UA Поліна Могінська повідомила, як заходи в сучасному просторі пресцентру можуть позитивно вплинути на історію бізнесу, й запросила бізнес-пані приєднуватися до заходів DPNEWS.COM.UA та проводити тут свої круглі столи, конференції, семінари…

Щирі слова вітання всі жінки-підприємниці почули від голови ГО «Спілка жінок Чернігівщини» Ірини Дорожкіної.  Саме ця організація першої почала навчати жінок організовувати власну справу. І серед нинішніх бізнес-вумен чимало «випускниць» саме спілчанської школи та курсів бізнесу.

А далі були вітальне слово віцепрезидента Чернігівської регіональної ТПП Людмили Болотної та презентація цікавої і важливої сьогодні теми «Консультування з питань публічних закупівель. Нова послуга від Чернігівської регіональної ТПП». Опісля жінок-підприємниць привітала віцепрезидент Чернігівської регіональної ТПП Лариса Циган, котра побажала усім наснаги, витримки й завзяття на бізнесовому шляхові. 

Також учасниць зустрічі впоздоровили колежанки – директорка Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, директорка ЧНРЦ №2 Регіна Гусак; викладачка акторської майстерності, музичної естетики та ораторського мистецтва Альона Юдіна та інші. А ще – заступниця директора та головна редакторка видавництва «Країна Мрій» – КМ Медіа Лариса Почечун і Тетяна Роєва, котрі стали переможницями конкурсу «Деснянської правди» – найніжнішого освідчення матусі до Дня матері. Саме вони отримали сувенір від дизайнерки Олени Хрустицької.

А далі були подарункові сертифікати партнерам, попередні домовленості та угоди на проведення заходів у пресцентрі, а ще  – невимушене спілкування і «жіночий» вишукано-полуничний фуршет.

Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото Мар’яни ХАРДІ

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21