Відкрився новий павільйон із крафтовою продукцією

2020-06-18 08:45

Відтепер на оптово-роздрібній базі, розміщеній за адресою вул. Мазепи, 54,  можна купувати не тільки якісні речі, а й фермерські продукти.

В одному з магазинів представлена молочна та ковбасна продукція підприємств, що розташовуються в с. Пісках Бахмацького району. Продавчині запевнили в її натуральності  та пригостили всіх бажаючих сирами й ковбасами. Також у виробника можна купити не тільки пастеризоване свіже молоко, а й вершкове масло — таке, «як робила бабуся».

На торговельному майданчику містяни можуть придбати найсвіжіше м’ясо, сало та овочі з фруктами ­­— все в одному місці, де панує чистота й порядок.

Співвласник ринку Володимир Казаков сказав: «Цьогоріч ми вперше зіткнулися з таким явищем, як пандемія. Разом зі своїми партнерами вирішили зробити для міста новий формат обслуговування продовольчими продуктами. Ми відкрили тільки першу частину цього проєкту, а в подальшому представимо ще й другу.»

Валерій Куліч, депутат обласної ради, привітав присутніх із відкриттям нового торговельного майданчику: «Дуже приємно, що сільгоспвиробники Чернігівщини матимуть можливість просувати свою продукцію містянам. Я впевнений, що це буде найкращий та найохайніший торговельний майданчик нашого міста.»

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко також завітав на новостворений ринковий майданчик: «Всі потреби підприємців задовольнити, звісно, неможливо, але варто цього прагнути. Головне для Чернігова те, що на ринку є господар, у якого все чисто та впорядковано, також він сплачує податки до бюджету. Цивілізований продуктовий ринок буде затребуваним, бо виконує вкрай важливу функцію, адже кожен виробник тут може представити власну продукцію».

Депутат Чернігівської обласної ради Валерій Колоша, котрий є директором та власником сільгосппідприємства «Пісківське» і  має свої переробні лінії у вищеназваних Пісках Бахмацького району: «Відтепер на цьому ринку можна купити не тільки свіжі овочі, але й різноманітні сири та ковбаси від виробника. Чудово, що в чернігівців з’явилася така можливість!»

Ми запитали у міського голови:

— Чим більше відкривається торговельних майданчиків, тим краще для чернігівців?

Владислав Атрошенко:

— Як відомо, пропозиція визначає попит. Продукція, яка представлена на цьому ринку підприємцями, якісна, у торговельних залах дотримані всі санітарно-гігієнічні норми, бізнесмени сплачують податки до бюджету, тому, звісно, відкриття нового торговельного майданчика тільки на користь Чернігову.  

Поліна МОГІНСЬКА
Фото Мар’яни ХАРДІ

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21