За зелений, квітучий Чернігів!

2020-06-15 10:16

З нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища чернігівські активістки з громадської організації «Жінки Батьківщини» Чернігівщини вирішили долучитися до озеленення нашого міста і своїм прикладом спонукати інших до створення квітучих зелених зон. Вони вирішили прикрасити двір у Чернігівському молодіжному центрі, де розташовуватиметься освітня станція переробки сміття. Організаторкою акції виступила Валентина Дзюба, відома еколог, в.о. начальника Державної екологічної інспекції в Чернігівській області.

Подібні акції активістками громадської організації проводяться не вперше. Вони постійно дбають про те, щоби Чернігів не втратив статус зеленого міста і створюють зелені зони в різних його куточках. За словами Валентини Дзюби, в Чернігові оновлюються зелені насадження, але поки що їх недостатньо.

— На жаль, більше зноситься, ніж насаджується. Ми цим переймаємося  і постійно долучаємося до озеленення. Сподіваємося, що з роками Чернігів залишатиметься таким же гарним і зеленим містом, яким є сьогодні, — каже пані Валентина.

Зелений куточок біля молодіжного центру створювали з особливою турботою. Учасниці акції підійшли до цього з усією відповідальністю. Вони саджали переважно багаторічні рослини. Тож вони радуватимуть гостей центру не один рік.

— Людина не повинна жити одним днем. Вона має робити щось корисне для природи, для нашого міста. Треба допомагати людям, які потребують нашої допомоги. Треба дбати про середовище, в якому ми живемо. Особисто мені дуже приємно ходити зеленими квітучими вулицями, приємно жити в охайному чистому місті. Але ми маємо покладати надію не лише на тих людей, які слідкують за цим, але й самі докладати зусиль, — говорить підприємниця Ірина Бажан.

— Ці квіти надихатимуть нас на красу, творчість, нові звершення. Ми хочемо, щоби наше повітря було чистим, а життя навколо – красивішим та кращим. Мені дуже подобається те, що ми зробили. Сподіваюся, іншим теж буде приємно, — мовить директорка чернігівського хлібзаводу Ольга Заїка.

Організатори акції кажуть: попереду у них багато планів та роботи. Вони готові не лише проводити, але й самі долучатися до екологічних акцій. І будуть раді, якщо число охочих озеленити своє рідне місто збільшиться.

Валентина НАУМЕНКО
Фото авторки

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55