ПЛЯЖ ЧЕКАЄ. Купальний сезон уже відкрито!

2020-06-12 08:15

На Трійцю, 7 червня, в Чернігові офіційно відкрили купальний сезон на міському пляжі «Золотий берег». Чудово обладнана пляжна зона — радість для чернігівців. Адже далеко не всі нині ризикнуть відпочивати за межами України. Тому „Золотий берег” — як знахідка.

Та й Десна набралася води й снаги за весняний „сезон дощів”, а також очистилася за період карантинцу й відпочила. Отож народ купався і 16-градусної води не лякався. Навіть діти занурювалися у хвилі,  бо для них тепер облаштовано безпечну зону, чим насамперед задоволені батьки.

 

На офіційне відкриття традиційно завітав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Вітаючи відпочивальників, він побажав усім чернігівцям гарного літнього відпочинку на березі Деснй й безліч позитивних вражень.

— Я впевнений, що відпочивати у Чернігові можна не гірше, ніж у будь-якій іншій країні. Важлива не вартість путівки, а настрій та позитив, із яким люди йдуть відпочивати. Бажаю віри в себе та наш рідний Чернігів! — сказав Владислав Атрошенко.

 

 

Завдяки гарній погоді й організаторам свято було веселим і яскравим. Управління культури та туризму спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради підготували низку цікавих та різноманітних заходів. Протягом дня для гостей міського пляжу виступали творчий центр «Арт-Войс», зразковий художній танцювальний колектив «Студія сучасного танцю «Бродвей», креативне творче об’єднання «Академія Зірок», клуб спортивного бального танцю «Нюанс», талановита співачка Катерина Ковтун. Серед артистів Міського палацу культури імені В’ячеслава Радченка —  муніципальний оркестр «Чернігів-Бенд», шоу-балет «ALLEGRO», солісти Анжеліка Гальчук, Діна Лобур, Алла Гаркуша й Володимир Михайлов. Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді представлятили студія повітряно-спортивного еквілібру та акробатики «Олімпія», солісти Роман Москаленко й Олександр Семченко.

А ще дітей розважали аніматори. Працювала фудзона.

 

Але головними все ж були спортивні змагання. Першими показали себе турнікмени, серед яких був і чернігівський мер Владислав Атрошенко. Гарний приклад очільника міста підтримали відпочивальники. А Владислав Анатолійович принагідно закликав усіх дотримуватися здорового способу життя і забувати про цигарки та алкоголь. Андрій Дериземля, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту сказав, що на пляжі чимало місць і для спортивних тренувань, і для змагань. До речі, в день відкриття чернігівців очікували змагання з пляжного волейболу, футболу, волейболу, регбі, баскетболу та настільного тенісу. 

Приємно, що про пляж ретельно подбали перед відкриттям сезону. Усі конструкції були пофарбовані. Перевірено берег, до речі, піску виявилося достатньо.  З новинок сезону, варто повторитися, — нове і зручніше  огородження місця для купання малечі. При в’їзді на пляж є  електрокар для людей з інвалідністю. До самого пляжу курсує автобус №15.

Також верби поважного віку кронували, аби вони раптом не травмували відпочивальників, а обростали новим гіллям та дарували гарну тінь. 

Отож гарного нам усім літнього відпочинку на Десні!

За матеріалами сайту Чернігівської міської ради підготувала Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото з Інтернету

Інші новини:


«МарЛені» – прем’єра в облмуздрамтеатрі

3-го та 4 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем’єру – «МарЛені» – кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

2021-12-03 06:37