Оксана Стародубець: «Я хочу жити заради своїх дітей…»

2020-06-11 13:32

Оксана Стародубець народилася на Волині. Згодом вона з мамою 2001 року переїхала до Киїнки Чернігівського району, де потім закінчила місцеву школу.

Наразі 1 липня дівчині виповниться 29 років. Опісля Оксана навчалася в Чернігівському кооперативному коледжі на товарознавця. 

За спеціальністю пропрацювала недовго, бо згодом вийшла заміж та народила чудову донечку Катрусю. 

– Коли Каті було 8 місяців, я знову завагітніла. Знала, що буде нелегко, але вирішила народжувати й другу дитину. В нас  народився хлопчик, якого назвали Кирилом. Чоловік був не проти, щоб я сиділа вдома та займалася вихованням дітей. Але через 5 років шлюбу ми розійшлися. Я намагалася відкрити свій продуктовий магазин біля Привокзального ринку, але він пропрацював недовго, тому що поруч відкрився великий маркет. 

– Чи допомагає матеріально вам ексчоловік?

– Дітей він не залишив, платить вчасно аліменти, бо обіймає високу посаду. Також його батьки допомагають онукам і беруть участь у вихованні. Моїй мамі робити це важкувато, бо їй уже 70 років та самій нелегко ходити.

Коли через 2 роки після розлучення я дізналася про свою хворобу, то звернулася до колишнього чоловіка за допомогою і підтримкою. Але він сказав, що ми чужі одне одному. І тому я залишилась наодинці зі своїм діагнозом… 

– Як ви дізналися про страшну хворобу?

– За пропискою відвідувала Чернігівську центральну районну лікарню. Я завжди скаржилася на те, що часто болить голова… Лікарка завжди казала: в мене низький тиск через зміни погоди. Й відправляла відпочивати додому. Одного разу я їй зауважила, що пігулки мені вже не допомагають і терпіти головний біль просто несила. Якраз зайшла до кабінету нова молода лікарка й запропонувала мені пройти обстеження. Результати МРТ показали, що в мене невринома (доброякісна пухлина) – позамозкове утворення мостомозочкового кута ліворуч – мені дали направлення до Чернігівської обласної лікарні. Нейрохірург Геннадій Дубина порадив поїхати до Києва, бо в нас такі важкі операції не роблять. В Інституті нейрохірургії мені також зробили діагностику, але відповіли, що повністю пухлину вилучити не зможуть, бо існує ризик пошкодити глибокі структури мозку.

Повністю видаляти такі пухлини можуть тільки за кордоном, мені порекомендували клініку NP Нейрошпиталь у Стамбулі. Це перша спеціальна психоневрологічна лікарня в Туреччині, створена з метою надання ефективних послуг з найскладнішими випадками лікування.

Я відправила до Туреччини свої документи з діагнозом та лікарняними висновками, й мені надали відповідь, що так, поки ще не запізно, можна видалити повністю всю пухлину. А також виставили рахунок – 28 000 доларів на операцію. І це без рахунку за реабілітацію.

–  Пухлина зростає повільно, але час втрачати дуже страшно, бо на тлі хвороби почала розвиватися й гідроцефалія. Також я зробила аудіограму, й зліва в мене вже на 40% погіршився слух. Але це не найгірше, що може трапитися, бо в такому разі, згодом, є можливість купити слуховий апарат. Головне зараз – зробити операцію. А спочатку – знайти на неї гроші…

Я хочу жити заради своїх дітей! Із вашою допомогою я вірю, що буду жити і в моїх діточок буде поруч здорова мама! Дякую всім за підтримку і тим, хто небайдужий.

Іноді я втрачаю віру, в мене опускаються руки, але в моєму житті з’являються люди, які не дають мені здаватися та підштовхують рухатися вперед. Я збираю всі сили та вірю, що Господь почує мене і я стану здоровою. Прокидаючись,  обіймаю своїх діток та кажу їм, що ми впораємося, бо в нас велика армія помічників! А з моїми дітьми я все зможу, бо то – моя сила і любов, що зцілює…

Телефон моєї мами Ганни Іванівни 80964535147 
Карта Приват банку 5168 7573 7734 1831


Поліна МОГІНСЬКА

Інші новини:


Про добрий слід в історії – прадавній і сучасний

У центрі Вороньків мешканців та гостей села зустрічає храм УПЦ. Отець Мирослав (Партатус), настоятель Покровської церкви у Вороньках, тут із 2004 року.

2021-08-02 10:36