Пресцентр DPNEWS.COM.UA – новий інформаційний простір Чернігівщини

2020-06-11 10:55

У Чернігові було офіційно відкрито новий сучасний креативний простір – пресцентр DРnews.com.ua. Це новий незалежний майданчик комунікацій, центр зустрічей журналістів із громадою, підприємцями та політиками під відомим брендом-літописом Чернігівщини — «Деснянська правда».

У період активного розвитку Чернігівщини інтерес до ділової, соціальної та об’єктивної інформації тільки зростає. “Деснянська правда” розуміється на сучасних трендах ЗМІ — й презентувала новий пресцентр DPNEWS.COM.UA на чолі з керівницею — журналісткою “Деснянської правди” Поліною Могінською; а також — інформаційно-рекламну агенцію повного циклу «DP HUB», яку очолює керівниця комерційного відділу “Деснянської правди” Яна Горбик. Та Школу незалежної журналістики, керівницею якої є редакторка видання Людмила Пархоменко.

На презентацію проєкту прийшли відомі чернігівські журналісти, представники бізнесу та влади, громадські діячі.

Відкриття пресцентру розпочалося з привітання та благословення настоятеля Чернігівського кафедрального собору святої Катерини отця Романа Кінника:

— Дуже важливо не стояти на місці. Кожен із нас повинен рухатись. Коли народжується дитина, вона рухається, виростає і йде по життю. Так само і колектив «Деснянської правди» — йде та прагне бути кращим, професійнішим, хоче творити добрі справи й зупиняти на своїх сторінках неповторні миті нашого краю, розповідати про відомих особистостей та кожного з нас.

Директорка ТОВ «Чернігівська Деснянська правда» Христина Лаврищева розповіла, як продуктивно тривав карантин для команди «ДП» та які нові напрями діяльності з’явилися за цей час:

— Це проєкт від креативної команди “Деснянська правда”. Для нас карантин не минув просто так. Для когось це була криза, але для нас — початок великої справи. Ми створили новий креативний простір для спілкування журналістів із громадою, політиками, бізнесом. Упевнена, ми розпочинаємо серйозну та потрібну, нелегку, проте дуже важливу роботу!

Голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко:

— Я думаю, якщо навіть половина з анонсованого запрацює ефективно та конструктивно, це буде неабияким кроком уперед для всього медіапростору Чернігівщини!

Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова:

— Тут працюють фахові чернігівські журналісти. Нехай цим майданчиком користується кожен, хто забажає висловити свою позицію та донести до громади потрібну інформацію.

Валерій Куліч, депутат обласної ради:

— Дуже приємно, що газета розвивається і не стоїть осторонь від прогресу. Відкриттям нових напрямків ви даєте поштовх до розвитку інформаційної історії та історії самої «Деснянської правди». Бажаю колективові успіху, впоратися з викликами сучасності та бути, як ви й були історично, найбільш привабливим виданням Чернігівщини.

Олександр Назаренко, голова Чернігівської обласної організації НСЖУ та керівник Асоціації місцевих ЗМІ:

— Я сам газетчик, тому за друковані ЗМІ вболіваю, і, як відомо, зараз вони переживають не найкращі часи. Дуже приємно, що саме друковані ЗМІ впроваджують та започатковують такі класні сучасні проєкти.

Олена Дорошенко, директорка Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта»:

– Кажуть, що іноді журналістам важко бути об’єктивними, тому що ми всі – люди. І на них також впливають певні суб’єктивні чинники. Я бажаю всім журналістам натхнення, наснаги та сил. А майданчикові пресцентру – подиху позитиву. Щоби всі зустрічі, які тут відбуватимуться, проходили з позитивними людьми та позитивними висновками.

Завітав на відкриття пресцентру і мер Новгорода-Сіверського Олег Бондаренко:

— Бажаю всьому колективу «Деснянської правди» вдячних читачів і достойного накладу газети. Нехай у пресцентрі відбуватимуться цікаві зустрічі з цікавими людьми.

Ольга Чернякова, відповідальний секретар Чернігівської обласної організації НСЖУ:

— Подібного офіційного незалежного комунікаційного майданчика в Чернігові наразі немає. Хіба що приватні пресклуби чи зони спілкування від громадських організацій. Хочеться, аби було суто журналістське середовище, незалежне і — для всіх.

Яна Горбик, керівниця інформаційно-рекламної агенції повного циклу «DP HUB»:

— «DP НUB» — це внутрішня інформаційна рекламна агенція ТОВ «Чернігівська Деснянська правда». Ми - регіональна агенція повного циклу із кваліфікованими та мобільними працівниками, яка збереже ваш час та бюджет. Наша агенція може реалізувати рекламну кампанію для підприємств та організацій із будь-якими бюджетами з використанням нестандартних поєднань носіїв реклами. Будемо раді до співпраці з кожним.

Уже в липні стартує школа журналістики на чолі з Людмилою Пархоменко:

— Нині, мабуть, уже не так популярно навчатися на факультетах журналістики. Або у спеціалізованих вишах. Тому що люди тепер приходять у журналістику з будь-яких професій. Але я як професійна журналістка вважаю, що все-таки базові знання вкрай важливі в цій ситуації. Натхнення і творчість, ерудиція, розуміння в темах, комунікативність, настирність у здобутті інформації повинні бути огранені спеціалізованими знаннями. Тому ми розробили цікаві 12 уроків, які вестимуть цікаві ментори і провідні журналісти. Так само у нас плануються уроки української мови, бо багатьом журналістам це просто необхідно.

Поліна Могінська, керівниця пресцентру:

— Пресцентр DPNEWS.COM.UA — це унікальний високотехнологічний медійний майданчик.

Технічне оснащення нашого пресцентру дозволяє проводити заходи різного формату. На мою думку, чим більше створюється таких центрів, де можна спілкуватися, розвиватися професійно, навчатися новому, навчати своїх колег, тим краще для широти можливостей усіх, хто живе в нашому місті, та гостей.

Тож запрошуємо журналістів і спільноту до співпраці та сподіваємося, що цей проєкт стане ще однією сторінкою інформаційного простору Чернігова.

Фото Мар'яни Харді

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13