Президенту Володимирові Зеленському сподобався наш Чернігів

2020-06-11 10:38

Учора до Чернігова з робочим візитом завітав Президент України Володимир Зеленський

Під час прогулянки по місту він поспілкувався з Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком та мешканцями обласного центру. «Президент Володимир Зеленський сьогодні вперше відвідав Чернігів із офіційним візитом. Я радий, що він залишився у захваті від нашого красеня Чернігова та знайшов час прогулятися вулицями й парками міста», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці Владислав Атрошенко.

Під час робочої поїздки Глава держави відвідав Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Чернігівської обласної ради, де триває реконструкція в межах національної програми «Велике будівництво».

Окремо з представниками бізнесу він обговорив проблеми, які турбують підприємців.

Відвідуючи Чернігівський національний технологічний університет, Володимир Зеленський ознайомився з навчальним закладом. Ректор університету Сергій Шкарлет розповів Главі держави про науково-технічні розробки та досягнення студентів і викладачів. Зокрема, Президентові продемонстрували виготовлений колективом і студентами вишу карт для юніорів. Студенти розповіли, що нині в розробці – карт для дорослих.

Далі візит продовжився ознайомленням із діяльністю ТОВ «Текстиль-Контакт».

За матеріалами сайту Чернігівської міської ради та веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України

Інші новини:


«Червона калина» вміє дивувати своїх слухачів

Понад 15 років тому мешканці Вороньків Наталії Гайдук замріялося створити народний аматорський колектив, який би став окрасою кожного сільського свята, створював настрій, дивував і допоміг реалізувати свої співочі таланти тим, хто цього прагне. З цією думкою прийшла до завідувача сільським клубом Петра Сокола.

2021-08-03 07:40