Що змінили би чернігівці, аби їх обрали мером?

2020-06-10 11:35

Цього року на Україну чекають місцеві вибори. Зокрема й чернігівці будуть визначатися: залишати чинного міського голову або обирати нового. Тож зараз, поки передвиборча кампанія ще не почалася, але потенційні кандидати перебувають у режимі максимального сприяння бажанням населення, ми вирішили спитати в чернігівців: що б зробили вони, якщо би стали міським головою? 

 

Марія Карась:

—   Я би зробила монетизацію пільг для пенсіонерів та видавала би їм проїзні на фіксовану кількість поїздок, адже зараз доїхати до роботи на тролейбусі майже неможливо — більшість місць уже зранку зайнята пенсіонерами, отож тебе кондуктори просто не пускають. А по-друге, збільшила би соцпакет працівникам освіти: зокрема забезпечила би безкоштовне харчування на роботі та збільшила би кількість грошей на оздоровлення, щоб вистачало не тільки по місту походити, а й на море з’їздити. 

 

Богдан Конопляник:

—  Головна проблема нашого міста — тротуари з пандусами, тобто доступність і зручність тих самих прогулянок для батьків із дитячим візочком, — розповідає тато трьох дітей. — Кілька днів тому наш візок, наприклад, не вліз у спуск підземного переходу біля готелю «Україна». Під візочки місто, загалом, не зовсім адаптоване: пересуватися таким чином — іноді просто квест. Добре облаштований у цьому плані перехід у районі ЦУМу. Тому я би подбав саме про це.

 

Евгеній  Деркач:

—  Будучи на посаді міського голови, я би найперше звернув увагу на транспортну  проблему: зайнявся би реформуванням інфраструктури. Замість приватних перевезень були б комунальні, з низкою чітких вимог. По-друге, збільшив би фінансування медичних закладів: поточний ремонт, закупівля нового обладнання тощо… Це, на мою думку, на часі. 

 

Михайло Репех:

—  Якби був міським головою, то рухався би «в напрямку шлунка». Я поділяю погляди на життя відповідно до Піраміди потреб за Маслоу: люди повинні жити в достатку. Тому я би сприяв, у міру функціональних можливостей міського голови, економічному розвиткові сімей городян. Наприклад, із огляду на вигідне прикордонне розташування Чернігова, я би лобіював створення «Порто-франко» для залучення інвестицій. Створював би максимально пільгові умови роботи для бізнесу. А після поліпшення якості життя і задоволення мінімальних потреб пересічних чернігівців подбав би про глобальні проєкти…

 

Лідія Генчева:

—  Оскільки я нещодавно виходила заміж, то мені було незручно перед приїжджими гостями за наш ДРАЦС. Його б я точно відреставрувала. 

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57