В’язані речі влітку

2020-06-10 08:07

Багато хто вважає, що в’язані речі — виключно зимовий варіант одягу. Але це абсолютно не так! В’язані речі можна носити і взимку, і восени, і навіть влітку. Головне — правильно підбирати і поєднувати одяг.

Особливо в цьому сезоні варто звернути увагу на моду 70-х, адже пам’ятаємо — мода циклічна.

В’язані жилети актуальні як ніколи, вони продовжують тему модних 70-х — великої або дрібної в’язки, яскравих кольорів, на голе тіло або поверх водолазки, сорочки або знову ж таки блузи, а раптом навіть поло. Як вам завгодно!

В’язаний гачком одяг — це вже давно не лише одяг для пляжу або щось пов’язане із «на пам’ять від бабусі». Дизайнери майже кожен літній сезон пропонують нам свої моделі різних візерунків і колірних рішень — від дуже спокійних пастельних до яскравих насичених. Обирайте топ, брюки або сукні і навіть у місті в цьому сезоні ви виглядатимете доречно!  Якщо кроше для вас поки що дуже сміливий тренд, можна почати з сумок або клатчів, плетених гачком.

В’язані костюми з брюками або спідницею — це взагалі тренд сезону. Обирайте лише відповідний склад нитки, так, щоби не було жарко. Це мають бути котонові або лляні вироби, які зберігатимуть прохо-лоду завдяки своїм властивостям. А головним бонусом буде неймовірна зручність таких речей.

Також можна не боятися спробувати в’язати щось самому. Тоді до стильного образу додасте ще й гордості за своє вміння. Не бійтеся приміряти нові образи та випробовувати свої таланти.

Доповніть свій образ усмішкою — і ви будете неперевершені. 

Олена ХРУСТИЦЬКА
Фото з архіву авторки

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53