Валерій Куліч привітав позитивні зміни на «Елеганті»

2019-07-11 11:55

Валерій Куліч і Владислав Атрошенко завітали на Чернігівську швейну фабрику «Елегант».

– Наступного року наша фабрика святкуватиме 100-річчя. Це одне з найстаріших підприємств у регіоні, – одразу заінтригувала гостей директорка підприємства Наталія Романовська. – У нас 470 працівників, переважна більшість – жінки. За радянських часів нашою спеціалізацією були суто чоловічі костюми, але ситуація змінилася, нині шиємо верхнійодяг – жіночий, чоловічий і дитячий, до 30 тисяч одиниць на місяць. Це понад 300 тисяч виробів на рік. 

Сьогодні це чернігівське підприємство орієнтоване на модернізацію, закуповує та впроваджує нове обладнання, нове програмне забезпечення. З 2014 року модернізовано 60% виробничих процесів, у розкрійному цеху – майже 90%. Предмет особливої гордості колективу – новий німецький розкрійний комплекс. На фабриці є також спецобладнання високого класу, яке може собі дозволити не кожен виробник. Середня заробітна плата швачок – близько 8,5 тисячі гривень на місяць з нарахуванням. Компанія працює згідно з чинним законодавством, сплачує всі податки. 

Валерій Куліч і Владислав Атрошенко побували в експериментальному цеху, поспілкувалися з конструкторами, розпитали про особливості технологічного процесу. Працівниці з гордістю продемонстрували нові ліцензійні програми конструкторів, які також допомагають здійснювати автоматичну розкладку та крій. 

А у швейних цехах гостей буквально засипали гострими запитаннями. Валерій Куліч не залишив без уваги жодне звернення. Але пояснив, що деякі питання не можна вирішити в один момент. «Я можу пообіцяти лише одне – позитивні зміни в місті, які бачить і відчуває кожна з вас, триватимуть. Підтримайте мене на виборах, і ми продовжимо рухатися в цьому напрямку», – запевнив кандидат у народні депутати по виборчому округу №205.

Інші новини:


КП «Зеленбуд» придбав сучасну газонокосарку

При цьому на закупівлі обладнання вдалося добряче зекономити бюджетні кошти.

2021-02-26 11:42