У Чернігові розпочав роботу велопатруль

2020-06-04 09:25

Днями на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались у сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

Наразі є 4 велосипеди, тобто одночасно працюватимуть 2 патрулі по двоє інспекторів. Загалом таких патрульних 10, вони працюватимуть позмінно.

Хлопці й дівчата підтримуватимуть громадський порядок у місцях найбільшого скупчення людей, зонах відпочинку, зокрема в парках, скверах, пішохідних зонах.

Велопатрулі містяни зможуть побачити в денну пору доби, які реагуватимуть на виклики майже в усіх тих випадках, що й автопатрулі, але вони більш мобільні. А це дає свої переваги.

Патрульні мають із собою всі необхідні спецзасоби й відповідні адміністративні матеріали, тому відразу можуть реагувати та фіксувати правопорушення, щоби забезпечити громадський порядок.

Патрульна поліція Чернігівської області
Фото Віктора КОШМАЛА

Інші новини:


Ринок землі в Україні: поточний стан і прогноз розвитку

Мабуть, жодне інше питання, крім цілісності й незалежності України як держави, не обговорюється так гаряче і так довго за часом, як земельне питання. Тому що земля – це надважливий ресурс.

2021-08-03 07:21