Що вдягнути в дощ?

2020-06-03 08:34

Оскільки дощі йти від нас не збираються, а виглядати хочеться стильно та гарно і в похмуру погоду, давайте поміркуємо над тим, що можна носити в дощ.

Бо хто краще за нас знає, як підняти собі настрій у похмуру погоду і знайти позитив у всьому.

Звичайно ж, маємо вдало підібрати взуття. Важко було уявити колись, що гумові чоботи зможуть стати не просто корисною річчю, а ще й стильним взуттям на будь-який смак. Обирайте чобітки яскравих кольорів, що будуть нагадувати вам про літо і дуже вдало пасуватимуть зі спідницями та сукнями. Якщо вам до вподоби більш класичний варіант, зверніть увагу на елегантніші чорні моделі. Але не забувайте, що наразі в моді стиль мілітарі, тож чоботи кольору хакі саме в тренді. 

Не обійшли подіуми і дощовики. І не дивно, адже що може краще захистити від дощу за дощовик? А таких, що виглядали би стильно, завжди не вистачало. Цієї весни нам пропонують плащі-накидки, прозорі кле-йончасті моделі та дощовики з оригінальними принтами.

Всі ми знаємо прикмету: коли взяти з собою парасольку — дощу не буде, а ходити з нею доведеться цілий день. Так от саме тому пропоную приділити особливу увагу вибору парасольки, оскільки вона може вико-нувати не лише свою пряму функцію захисту від дощу, а й бути модним аксесуаром. Під особливий настрій та колір одягу.

Не відмовляйте собі у весняних образах. Одягайте такі довгоочікувані сукні, спідниці абощо.  А від негоди допоможе вам захистити весь ваш образ такий знайомий нам усім тренч. Його комір захищатиме шию від вітру, а тканина зі спеціальним просоченням — від вологи.

Чудовою ідеєю буде вдягнути в дощ одяг з екошкіри. Більш зручного і стильного одягу для дощової погоди годі й уявити. Це можуть бути ваші улюблені шкіряні сукні, спідниці, брюки, які допоможуть захистити від дощу ще й нижню частину тіла. 

То ж вдягайтеся по-весняному красиво, і ваше відображення у воді, якої тепер повно на кожному кроці, викликатиме тільки вашу усмішку! 

Олена Хрустицька
Фото з архіву автора 

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13