Рік президентства Зеленського: в якому напрямку рухається країна?

2020-05-29 07:47

Для мене особисто, як і, переконаний, для мільйонів українців, останні президентські вибори були знаковою подією, із якою пов’язувались великі сподівання на те, що наша держава нарешті зможе вибратись із затяжної економічної кризи та зробити вагомий крок на шляху до свого успішного майбутнього.

Всі ми прекрасно пам’ятаємо дебати двох основних претендентів – Петра Порошенка й Володимира Зеленського та обіцянки, які так щедро роздавав на той момент ще опозиційний кандидат. Володимир Зеленський, без перебільшень, зміг об’єднати абсолютну більшість громадян навколо своєї кандидатури та здобути безпрецедентну підтримку на президентських і, через декілька місяців, парламентських виборах.

Однак минув уже рік із моменту інавгурації Президента Володимира Зеленського, але, на жаль, очікуваних змін досі не відбулося. Замість ефективних реформ, боротьби з корупцією та турботи про власний народ ми спостерігаємо кардинально інше – абсолютно провальну кадрову політику, яка нагадує реінкарнацію епохи «любих друзів», та збереження величезних корупційних схем, що дозволяють викачувати з українського бюджету десятки мільярдів гривень. 

Президент Зеленський забув про свою передвиборчу програму, коли, замість проведення широкої публічної дискусії й аналізу можливих ризиків, улаштував нічний розпродаж української землі в період епідемії та світової економічної кризи, дозволивши за безцінь скуповувати останні активи нашої держави. Чомусь у той момент, Президент не згадував, що ключові державні рішення, згідно з його ж словами, перед їх прийняттям повинні отримати підтримку всього суспільства на національному Референдумі.

Президент продовжує говорити про європейські кредитні програми для молодих сімей та бізнесу, але, водночас, знищує банківську й судову системи. Президент розповідає про інвестиції в нашу економіку, але що ми бачимо натомість – несправедливі умови ведення бізнесу, коли великим компаніям та закладам окремих депутатів можна працювати в період карантину, а от дрібним підприємцям, які найбільше страждають від запроваджених обмежень – ні. В таких умовах жоден закордонний інвестор не ризикне вкладати свої кошти в країну, де не дотримуються законів. 

Володимир Олександрович покладає великі надії на самовіддану роботу наших лікарів у період пандемії, але продовжує другий етап злочинної медичної реформи, в результаті якого було закрито сотні медичних закладів у всій країні й на вулиці опинилися 30 тисяч кваліфікованих фахівців. Замість того, щоби побороти контрабанду, ми бачимо, як корупційні схеми на митниці продовжують зміцнюватись. А ті, для кого Володимир Олександрович повинен був стати вироком, перетворилися на  фактичних партнерів у стінах парламенту. 

Ми, звичайно, сподіваємось на те, що ситуація змінитьсяі влада почне захищати інтереси власного народу. Для цього в пана Президента є вся повнота влади. Сподіваємося, що він почне використовувати її з користю для власних громадян, які довірили йому майбутнє всієї держави.  

Антон ПОЛЯКОВ, народний депутат України 
 

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55