Вибираємо сукню на літо

2020-05-27 10:22

В моді наразі уже майже всі фасони й довжина, тож навіть не будемо зупинятися на цьому. Хочеться перерахувати основні види суконь, які будуть актуальними цього літа, аби кожен зміг вибрати собі щось до смаку. Головне, що в моді сукні, тож не ігноруйте таку ніжну й жіночну частину вашого гардеробу!

Об’ємні рукави, рукави-буфи, вікторіанський стиль.Такі сукні одразу створюють настрій чогось святкового, урочистого і радісного. Будьте обережні, тому що такі речі роблять верх більшим.

Прямокутні вирізи та глибоке декольте. Я вже згадувала про прямокутні вирізи в одязі, вони актуальні також для суконь і дуже вдало виглядатимуть, якщо у вас стрункі ключиці. Глибоке декольте допоможе візуально видовжити шию.

Сукні асиметричного крою та сукні з чіткою лінією плечей. Асиметрія в будь-якій частині. Такі сукні, зазвичай, видовжують силует за рахунок діагональних ліній. А чітка лінія плечей зробить їх ширшими, якщо є така необхідність.

Акцент на плече або накладні комірці. Більш нестандартні рішення. Якщо комірець легко можна вписати в буденний образ, то акцент на плече складно застосувати до базової моделі.

Сукні з квітковими принтами, схожі на бабусині, балахонисті сукні та сукні в стилі бохо. Вони вдало зможуть відкоригувати фігуру, а також гарно вписуються у спекотну літню погоду.

Мереживні і в’язані сукні. Вони ніколи не виходять із моди і всім личать.А оскільки безумовним фаворитом цього сезону залишаються плісировані спідниці, йдучи своїм шляхом, хочу порекомендувати звернути увагу на плісировані сукні. Зустрічаються вони рідше, а еффектності їм не займати. Жінка в сукні одразу виглядає жіночнішою, стрункішою, ніжнішою, та головною прикрасою  залишається усмішка, не забувайте вдягати її!

Олена ХРУСТИЦЬКА
Фото надані автором

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13