Як правильно підбирати виріз?

2020-05-20 09:12

Не можна недооцінювати роль вирізу в образі. Така, на перший погляд, незначна деталь одягу може як приховати недоліки, так і підкреслити переваги вашої зовнішності. За допомогою вирізу можна відкрити лінію декольте або зробити акцент на ключицях, можна візуально видовжити шию або вирівняти форму обличчя. 

Якщо ви невеликого зросту, V-образний  або глибокий овальний  виріз допоможе візуально збільшити та збалансувати верхню частину фігури. 

Більш закриті вирізи допоможуть візуально зменшити шию. А для власниць великого бюсту краще вибирати мінімалістичні вирізи не перевантажені деталями.

Цікавий факт. Форма вирізу може спрямувати погляд у вертикальному (вгору-вниз) або горизонтальному (з боку в бік) напрямку. І тоді це місце візуально розшириться. А глибокі й вузькі вирізи допоможуть витягнути круглу форму обличчя та видовжать шию.

Однак майже будь-який невдалий виріз можна скорегувати за допомогою аксесуарів  і додати йому потрібної форми. Головне — правильно визначити, яка частина тіла потребує корекції — нижня чи верхня, що у вас вужче — стегна або плечі. І в залежності від цього підбирати правильний виріз.

А вибір модних вирізів розкрив майже всі можливі варіанти: і круглий під горло, і V-образний, і виріз «човник», і асиметричні зі спущеним одним плечем. А особливу увагу привертає прямокутний виріз у стилі Марії-Антуанетти. 

Не бійтесь експериментувати і не забувайте вдягати усмішку!

Олена ХРУСТИЦЬКА 
Фото з архіву авторки 

Інші новини:


Що віщує Кассандра Молодіжному театрові?

Молодіжний театр розпочав свій 37-й театральний сезон. І ось прем’єра. «Кассандра» за твором Лесі Українки. До речі, авторці цього року 150 літ із дня народження.

2021-09-21 08:27