Чернігівський «Фейсбук». За чим слідкувати?

2020-05-19 07:53

Хоча карантин офіційно ще не закінчився, Уряд вже послабив карантинні заході, а буквально в понеділок, 18 травня, й зовсім прийшла радісна новина: пляжний сезон цього року буде (щоправда, ходити по пляжу, схоже, доведеться в масках)! 

Тож і  з одного боку всі ми ще маємо, за можливості, сидіти вдома. З іншого – вже можна трохи видихнути та придивитися до різних цікавинок. Й сьогодні «Деснянська правда» вирішила розповісти вам, які чернігівські спільноти можна знайти у «Фейсбуці» та до чого варто придивитися…

Культура і туризм

«TIC. Chernihiv region»

Сторінка обласного туристично-інформаційного центру цікава тим, хто хоче дізнатися про Чернігівщину щось нове:

Тут досить оперативно (навіть у карантин) публікуються новини про туристичне життя нашого регіону… Наприклад, чи знали ви, що у відомого чернігівського історика Володимира Пилипенка вийшла книга, яку можна не тільки читати, а й слухати? В якому архітектурному стилі побудована дерев’яна Георгіївська церква Седнева (саме в ній знімали картину «Вій»)? Ні? А цікаво? Ну так мерщій підписуватися на «TIC. Chernihiv region»! 

Молодіжний театр Чернігів

Якщо ви справжній театрал, то радимо сторінку «Молодіжки»:

30 квітня, в самий розпал карантину, театр відсвяткував 35-річчя. Й хоча зараз, на жаль, віддані театрали не можуть відвідувати вистави, нічого не заважає слідкувати за останніми новинами онлайн… 

А якщо одного театру вам мало, то тут на вас чекає Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка... 

Суспільне життя

Чернігів UA|Перлина Полісся

Не встигаєте слідкувати за усім та відразу? Тоді вам у «Чернігів UA|Перлина Полісся»: 

Тут зовсім різні автори: від офіційних представників до звичайних жителів Чернігова діляться зовсім різною інформацією та обговорюють майже весь спектр проблем: від сміттєвих баків чи тролейбусів до загальнонаціональної політики.

Ви знали, що обласна філармонія створила проект до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу? А що «Чернігівгаз» розігрує 1000 гривень на вишиванку (й до 21 травня включно ви ще можете взяти участь у розіграшу)? Якщо не знали – вам у «Перлину Полісся». 

Соціальний форум Чернігівщини

Для тих, хто потроху цікавиться всім, також стане у пригоді сторінка «Соціального форуму Чернігівщини»:

В цьому місці можна знайти новини з зовсім різних джерел: від регіональних ЗМІ до… військового комісаріату. Загалом, якщо немає багато вільного часу, проте хочеться знати все або майже все – вам сюди. 

Чернігівський Кисіль

Не любите тільки серйозну інформацію, а іноді хочете розбавити день якимось мемасом? Тож вам сюди:
Після заборони російських соцмереж «Кисіль» пережив переїзд із «ВКонтакте» на «Фейсбук», але не втратив популярності серед чернігівців. Тут можна знайти як «серйозні» новини, так й фотографії чи навіть жарти. 

Схожий формат має «Типовий Чернігів». Так що, коли не сподобається «Кисіль», завжди є альтернатива. 

Спорт

Буревісник – ШВСМ

Чули, що цього року чернігівська волейбольна команда вийшла у «Фінал Чотирьох» Кубку України з волейболу? Це був чоловічій «Буревісник-ШВСМ»: 

Знаєте, на який позиції грає Тарас Трутень? Слідкуєте за відновленням Максима Николайчука, або просто цікавитеся волейболом? Значить, ви маєте бути підписані на сторінку «Буревісника»… 

Щоправда, за час карантину пресслужба клубу дещо знизила інформаційну активність (сезон у Суперлізі завершився достроково). Але сподіваємося на швидке повернення волейболу! 

ФК Десна

Любите команду, яка представляє нашу область в Українській футбольній Прем’єр-лізі? Тож, певно, ви вже підписані на «Десну»! 

Хоча днями стало відомо, що чемпіонати УПЛ у категоріях U-21 та U-19 достроково припинені, дорослі, тобто перша команда «Десни», вже розпочали тренування, й, сподіваємося, ще цього року поборються за медалі. Аби бути в курсі всіх новин клубу, а також дізнатися: хто головний «чарівник» чернігівської команди (нещодавно цю таємницю відкрив капітан  Денис Фаворов), – треба бути підписаним на «Десну». 

Sports "Che"

Цікавитеся не тільки волейболом та футболом, а хочете знати й що там у веслуванні чи біатлоні? Вам — до цієї  спільноти. 
У Sports "Che" намагаються зібрати найбільш цікаву та актуальну інформацію про спортивне життя як Чернігова, так й області. Так що для любителів спорту – майже ідеальний варіант.  

А якщо спорту вам все ще не вистачає, можна звернути увагу на сторінку «Біговий Чернігів» – тут можна знайти, з ким побігати у вашому районі, дізнатися, який біговий годинник краще придбати, й знайти посилання на нові онлайн-забіги… 

Сєргєй Карась

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21