Вітаємо «Чернігівську політехніку»!

2020-05-14 10:53

Вітаємо викладачів, студентів, випускників усіх років і поколінь Національного університету «Чернігівська політехніка» із 60-річчям навчального закладу — одного з кращих університетів Чернігівщини та України!

За роки своєї діяльності цей навчальний заклад пройшов яскравий, насичений цікавими подіями шлях від загальнотехнічного факультету, підпорядкованого відомому флагману світової освіти — Київському політехнічному інституту, до Національного університету.

І це спільний результат натхненної праці дружної наполегливої команди вишу різних поколінь. Бути вихованцем «Чернігівської політехніки» модно і престижно. Так було, є і, ми впевнені, буде завжди. 

Приємно усвідомлювати, що за ці 60 років наш чернігівський навчальний заклад став потужним науковим центром. Одним із лідерів вищої освіти Чернігівщини та України. І вже цілком природньо, що роботодавці знають про престиж і високі знання, які дає університет, і віддають перевагу саме його випускникам. Зі стін «Чернігівської політехніки» вийшли тисячі висококваліфікованих фахівців, які сьогодні успішно працюють не лише на підприємствах Чернігова, а й за його межами. І ці фахівці є інженерно-технічною елітою Чернігівщини.  

Нині Національний університет «Чернігівська політехніка» об’єднує в собі кращі традиції вітчизняних наукових шкіл і своєї Alma Mater — НТУ «КПІ» імені Ігоря Сікорського, Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці, Чернігівського комерційного коледжу, Чернігівського коледжу транспорту та комп’ютерних технологій, Чернігівського державного інституту економіки і управління. І це прекрасно, що в Чернігові є університет, який має міцну науково-технічну базу, високий науковий потенціал, кваліфікований склад викладачів і дуже широкий вибір професій.

Ми горді з того, що Національний університет «Чернігівська політехніка» вже багато років тримає марку одного з кращих вузів України і нині посідає чільне місце у першій п’ятдесятці кращих закладів освіти країни.

Окремі слова подяки хочеться сказати керівникові навчального закладу Сергію Шкарлету. Його відданість справі є унікальним прикладом того, як бути одночасно наполегливим науковцем, прогресивним викладачем, талановитою особистістю і креативним керівником, генератором масштабних ідей, які просувають університет уперед.  Дякуємо за успішне партнерство з нашим виданням „ДП”.

Бажаємо всім невичерпної енергії, особистісного розвитку, творчого тонусу, натхнення, успіху на освітянсько-науковому шляху й незмінного руху вперед до нових звершень. І щоб наша «Чернігівська політехніка» залишалася одним із найпотужніших навчальних закладів.  Віримо, що попереду у вас перспективне майбутнє. 

„Деснянська правда”

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41