Турбо-батли — це „вічний двигун” для медіа...

2020-05-12 12:40

Ось уже півтора місяця, як ми живемо в турбо-режимі. Тобто? „Деснянська правда” вийшла на герць із десятьма (на цей момент) редакціями, аби не просто помірятися силами у суспільних темах, але й  прокачати свою громаду (і себе, коханих).

Яким чином?

Розповідаючи про плюси й мінуси свого міста, його життя-буття, „білі плями” й тренди, проблеми й досягнення, туристичні принади й багато чого іншого. Але — в сучасному форматі.

І що ж воно таке — Турбо-батли? Це геніально-нестандартний винахід Агенції розвитку локальних медіа „АБО” й Тернопільського прес-клубу. Редакції, отримавши досить серйозні та разом із тим цікаві й дотепні завдання, розвиватимуть потрібні громадам теми так, що нікому не буде нудно. І разом із тим! Привертатимуть увагу людей до проблем та успіхів глобальних на рівні регіону. Й таких „дрібниць життя”, котрі часто ой як заважають... 

Працюючи в турбо-режимі, ми стали постійно присутніми „в темі” Чернігова і його мешканців! Показали, як можна писати нестандартно й цікаво про головне. І самі не встигли отямитися, як нас захопив цей вир! Адже отримали заряд натхнення й бажання змінювати світ. І — зворотній потік енергії.

Ми розповідали про те, як жити в коронавірусному режимі, даючи поради психолога і попереджаючи про фейки в цій темі. А також пропонували користуватися онлайн-сервісами для зручності. 

Для тих, хто досі „не дружить” із ProZorro, показали, який це простий інструмент, котрий дозволяє бачити, куди прямує кожня гривна наших податків.

Тепер ми знаємо про суспільно-політичні й просто життєві настрої чернігівців, і це, до всього, завдяки опитуванням у соцмережах та збалансовуванню відповідей. 

Завдяки Турбо-батлам мешканці Чернігова змогли усвідомити, що наше місто не просто старовинне, красиве й привітне, а ще й унікальне, загадкове, творче. До того ж кожен, хто має ідею й нестримне бажання щось зробити на суспільних теренах, може втілити ту ідею в життя завдяки громадським ініціативам. Так народився проєкт „Зелена сцена” та інші. 

А наскільки цікавою виявилася Чернігівська абетка, котру ми створили для містян і гостей. За нею навіть дошкільнятам ненудно буде вивчати літери, бо кожна означатиме щось цікаве, котре існує ну просто поруч!

І це далеко не все, що ми зробили. Але проєкт продовжується. Тому чекайте наступних повідомлень. А ми продовжуємо просувати свою громаду в сучасному онлайн-форматі, наступати на п’яти чиновникам, вимагати й вирішувати проблеми. До речі, тим самим допомагаючи й собі ставати все більш сучасним медіа. І — показувати, що столиця й регіони — це просто території. А все інше, незалежно від них, може доростати до міжнародних зразків.

Отож респект Турбо-батлам! І — до нових зустрічей!

Читаємо і любимо Чернігів... за абеткою
Спростовуємо 5 найпоширеніших феків про короновірус
Топ 5 проблем, які турбують жителів Чернігова
Креативно. Позитивно. І тільки у Чернігові
Чернігів – ідеальне місто для життя. Звучить досить гучномовно? Аж ніяк!
Карантин: 7 онлайн-сервісів, які допоможуть отримати нові враження та вміння, не виходячи з дому

З повагою, редактор „Деснянська правда” Людмила ПАРХОМЕНКО

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42