Спорт за тиждень

2019-07-11 11:21

Футбол

Чернігівська «Десна» на стадіоні імені Гагаріна провела товариський матч зі столичним клубом «Оболонь-Бровар». У цьому матчі вперше чернігівська публіка мала змогу побачити у грі чемпіона світу серед юнаків Юхима Коноплю. Перший тайм тріумфатор цьогорічного ЧС U-20 провів на звичному правому фланзі, але на незвичний позиції правого півзахисника (вболівальники звикли бачити Юхима в захи-сті). Грав футболіст під №33, щоправда, на його спині красувалося прізвище… Слінкін (захисник Андрій Слінкін улітку покинув «Десну», а його футболка, вочевидь, на час зборів «у спадщину» дісталася Коноплі).

Сам же матч закінчився з рахунком 1:0 на користь чернігівців: на 59-й хвилині Хльобас отримав м’яч на лівому фланзі, змістився в центр та пробив по воротах. Перемога!

Додамо також, що через травму «Десна» втратила нападника Романа Вовка.

У вівторок, 9 липня, чернігівці вирушили на черговий збір, який відбудеться в Молдові.

У Грузії продовжує свою гольову серію чернігівець Денис Скепський. У матчі з «Гурією» півзахисник «Шевардені-1906» відкрив рахунок уже на 4-й хвилині, а його команда в підсумку виграла 2:1. Після 18 матчів «Шевардені» з 35-ма балами займає другу сходинку Ліги Еровнулі-2.

Волейбол

Збірна України, у складі якої виступає догравальниця чернігівського ВК «Університет-ШВСМ» Ганна Жула, невдало виступила на Універсіаді, що триває цими днями в Неаполі.

Українки програли всі три матчі групового етапу: Німеччині – 1:3 (23:25, 22:25, 25:22, 23:25), Китаю – 1:3 (25:22, 17:25, 8:25, 17:25) та Бразилії – 0:3 (22:25, 21:25, 12:25). Таким чином Україна зайняла останнє місце у групі.

Загалом же станом на 8 липня в активі України лише одна медаль – «бронзу» у змаганнях із дзюдо в категорії до 70 кг завоювала Ганна Антикало.