Як не кидати тренування?

2020-05-06 08:50

Добрий день, мене звуть Ірина Орешко, я тренер в мережі фітнес-клубів Х-line і сертифікований фітнес-дієтолог.

Багато хто рано чи пізно починав ходити на тренування, аби підтримувати тіло здоровим, а потім кидав, і не тому, що більше не хотів залишатися сильним, підтягнутим, здоровим, а просто з’являлася купа причин і мало мотивації.

Як же тренуватися все життя? Не треба шукати в собі сили або мотивацію, просто робіть!

Коли вже почали тренування, не пропускайте їх у жодному разі! Найчастіше перерви тільки шкодять. І повернутися до занять дуже складно.

Краще зробити менше, ніж узагалі нічого не зробити. Якщо немає сил або часу після роботи, виділіть собі 20 хвилин на розминку й розтяжку, просто щоб не випадати з режиму.

Відвідуйте тренування, які вам подобаються: тренажерна зала, танці, йога — не важливо, головне, щоб ви отримували задоволення. Тренування повинні бути одним із головних пріоритетів у житті, бо це гігієна вашого здоров’я. Ви ж почистите зуби на ніч, навіть якщо дуже втомилися. Так і в заняттях.

Немає можливості ходити в залу або на групові тренування? Займайтеся вдома чи поставте собі за мету більше ходити за день, підніматися сходами, проходити пару зупинок пішки, а не їхати транспортом. Хваліть себе за це.

Знайдіть собі надійних соратників у тренуваннях, для когось це подруга/друг чи  співробітник, який після роботи ходить на заняття і забиратиме вас із собою; для когось — тренер, котрий чекатиме на певний час.

Занурте себе в середовище, де спорт — це частина життя, більше читайте про те, чим займаєтеся, пробуйте різні види спорту і напрями. Обов’язково стежте за своїми результатами, робіть фото «до» і «після», слідкуйте, як змінюються ваша зовнішність, сила і витривалість. Не покладайтеся на відчуття, повинні бути вимірні, незаперечні результати.

Діліться лише з тими, хто вас підтримає, це простимулює домогтися ще більшого! Не кричіть усім про свої досягнення: часто люди схильні знецінювати все навколо, і ваші результати в тому числі.

Ось і все! Спорт — це гігієна здоров’я!

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55