Як не кидати тренування?

2020-05-06 08:50

Добрий день, мене звуть Ірина Орешко, я тренер в мережі фітнес-клубів Х-line і сертифікований фітнес-дієтолог.

Багато хто рано чи пізно починав ходити на тренування, аби підтримувати тіло здоровим, а потім кидав, і не тому, що більше не хотів залишатися сильним, підтягнутим, здоровим, а просто з’являлася купа причин і мало мотивації.

Як же тренуватися все життя? Не треба шукати в собі сили або мотивацію, просто робіть!

Коли вже почали тренування, не пропускайте їх у жодному разі! Найчастіше перерви тільки шкодять. І повернутися до занять дуже складно.

Краще зробити менше, ніж узагалі нічого не зробити. Якщо немає сил або часу після роботи, виділіть собі 20 хвилин на розминку й розтяжку, просто щоб не випадати з режиму.

Відвідуйте тренування, які вам подобаються: тренажерна зала, танці, йога — не важливо, головне, щоб ви отримували задоволення. Тренування повинні бути одним із головних пріоритетів у житті, бо це гігієна вашого здоров’я. Ви ж почистите зуби на ніч, навіть якщо дуже втомилися. Так і в заняттях.

Немає можливості ходити в залу або на групові тренування? Займайтеся вдома чи поставте собі за мету більше ходити за день, підніматися сходами, проходити пару зупинок пішки, а не їхати транспортом. Хваліть себе за це.

Знайдіть собі надійних соратників у тренуваннях, для когось це подруга/друг чи  співробітник, який після роботи ходить на заняття і забиратиме вас із собою; для когось — тренер, котрий чекатиме на певний час.

Занурте себе в середовище, де спорт — це частина життя, більше читайте про те, чим займаєтеся, пробуйте різні види спорту і напрями. Обов’язково стежте за своїми результатами, робіть фото «до» і «після», слідкуйте, як змінюються ваша зовнішність, сила і витривалість. Не покладайтеся на відчуття, повинні бути вимірні, незаперечні результати.

Діліться лише з тими, хто вас підтримає, це простимулює домогтися ще більшого! Не кричіть усім про свої досягнення: часто люди схильні знецінювати все навколо, і ваші результати в тому числі.

Ось і все! Спорт — це гігієна здоров’я!

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03