Автопробіг із вимогою дозволити працювати малому бізнесу. Плакати і гасла мітингувальники прикріпили на свої машини

2020-04-30 10:55

«Масштабний автопробіг провели 28 квітня в Чернігові представники малого бізнесу. З настанням карантину у них почалася справжня криза: цілий ряд приватних підприємств припинив роботу згідно з рішенням Кабміну. Ринки, СТО, перукарні, фітнес-центри — це далеко не повний список тих закладів, які нині зазнають збитків і чекають закінчення карантину.

Проїхавши проспектами Перемоги та Миру, вулицями Шевченка, Рокосовського й  Героїв Чорнобиля, підприємці зібралися на Красній Площі, щоб описати ситуацію з малим бізнесом та висунути свої вимоги. Вислухати їх прийшов і міський голова Владислав Атрошенко, котрий виступив на боці мітингувальників, сказавши, що він за те, щоби ринки працювали, але попередив: остаточне слово все ж за Кабміном — у місцевої влади немає повноважень відміняти його постанови», — повідомляє сайт Чернігівської міської ради.

«Об’єктивно на ринку, на повітрі є більше можливостей дотримання карантинних заходів безпеки, ніж у магазинах. Те ж стосується і бізнесу, який розміщений на перших поверхах - його теж треба відкривати», — вважає міський голова
Підприємців можна зрозуміти. Адже бізнес стоїть, працівники багатьох підприємств на карантині за свій рахунок. Фермерські ранні овочі теж ніде продавати. Дрібне підприємництво „на межі”. До речі, мітинги відбулися і в інших регіонах України. 

Підготувала Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото з Інтернету

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31