Допомагали рятувальникам чернігівські волонтери

2020-04-16 09:54

Анжеліка Кобелєва-Лискова разом зі своїм чоловіком  Геннадієм Лисковим скооперувалися з підприємцями міста та небайдужими людьми й організували збір коштів, доставляння їжі, питної води та необхідного устаткування для пожежників

"З постів на Фейсбуці ми з чоловіком дізналися про пожежу в Чорнобильській зоні. То вже був дев’ятий день, як там палахкотіло полум’я.  Ми вирішили допомогти ДСНС-никам. Відтак подзвонили до пожежної частини в Славутичі. Рятувальники були приємно здивовані і дали мені номер пожежної частини, яка найбільш потербує допомоги. Ми зібралися разом зі своїми друзями та разом допомогли цій частині. Наразі пожежники локалізують тління трави, щоби вона не розгорілася та знов не спричинила глобальну пожежу. Ми раді, що стали у пригоді людям такої мужньої та небезпечної професії. Коли біда — люди повинні допомагати одне одному", — говорить Анжела Кобелєва-Лискова.

Поліна Могінська
Фото зі сторінки Fb Анжели Кобелєвої-Лискової

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13