Ліцею з ПВФП – 27!

2020-04-16 09:46

У вівторок, 14 квітня, Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою святкував свій 27-й день народження

Ліцей є унікальним для України, адже це єдиний заклад в нашій державі, 38 ліцеїстів якого виконали мотиваційні польоти на реактивному літаку Л-39 («Альбатрос»). Це перший у світовій історії приклад масового виконання польотів на реактивних літаках.

У навчальному закладі можна отримати не тільки повну середню освіту, а й підготуватися до навчання у військових та цивільних ВНЗ. 

Вітаємо із 27-ою річницею ліцею. Зичимо успішного завершення навчального року, досягнення своєї мрії – вступу до обраних закладів вищої освіти, здоров’я та ще раз ЗДОРОВ’Я! – привітав ліцеїстів та випускників закладу директор ліцею, полковник Микола Шпак

Наразі, у зв’язку з карантином, пов’язаним з епідемією коронавірусу, всі ліцеїсти на дистанційному навчанні та займаються за допомогою онлайн-платформи «Google Клас». 

Газета «Деснянська правда» приєднується до привітань та бажає ліцеїстам успіхів у навчанні та козацького здоров’я! 

Сєргєй Карась
Фото офіційного Твіттер-акаунту Чернігівського ліцею з ПВФП

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42