Ліцею з ПВФП – 27!

2020-04-16 09:46

У вівторок, 14 квітня, Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою святкував свій 27-й день народження

Ліцей є унікальним для України, адже це єдиний заклад в нашій державі, 38 ліцеїстів якого виконали мотиваційні польоти на реактивному літаку Л-39 («Альбатрос»). Це перший у світовій історії приклад масового виконання польотів на реактивних літаках.

У навчальному закладі можна отримати не тільки повну середню освіту, а й підготуватися до навчання у військових та цивільних ВНЗ. 

Вітаємо із 27-ою річницею ліцею. Зичимо успішного завершення навчального року, досягнення своєї мрії – вступу до обраних закладів вищої освіти, здоров’я та ще раз ЗДОРОВ’Я! – привітав ліцеїстів та випускників закладу директор ліцею, полковник Микола Шпак

Наразі, у зв’язку з карантином, пов’язаним з епідемією коронавірусу, всі ліцеїсти на дистанційному навчанні та займаються за допомогою онлайн-платформи «Google Клас». 

Газета «Деснянська правда» приєднується до привітань та бажає ліцеїстам успіхів у навчанні та козацького здоров’я! 

Сєргєй Карась
Фото офіційного Твіттер-акаунту Чернігівського ліцею з ПВФП

Інші новини:


Засідання Виконкому Відділення НОК України в Чернігівській області

Під головуванням Валерія Куліча, голови Відділення, 4 червня за участі членів Виконкому відбулося засідання Виконкому Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області.

2021-06-16 13:38