Денім

2020-04-14 08:51

Денім — це вічний тренд. Важко знайти хоч одну людину, яка не має речей із цього матеріалу. Однак цієї весни йому слід приділити особливу увагу. 

Оскільки ми носимо переважно лише джинси, пропоную розширити коло до сорочок, курток або піджаків, суконь, та особливо спідниць із матеріалу денім. А саме: спідниць моделей довжини міді. Багато деніма не виглядатиме too much цього сезону, тож total denim саме на часі. 

Джинсові спідниці можуть бути доповнені різними типами одягу, як у стилі  кежуал, спорт-шик, бохо, street style, спортивному стилі, так і в романтичному. Повертаючись до теми чоловічого одягу, їх також можна носити з сорочками чоловічого типу, кроп-топами, блузами, оздобленими мереживними елементами, спортивними майками-алкоголічками та футболками.

Доповнити образ допоможуть улюблені кросівки, кеди, козаки, лодочки або босоніжки.

Тож не бійтесь експериментувати зі стилями, змінюватися зовнішньо та завжди залишатися собою в середині.

І не забувайте вдягати усмішку!

Олена Хрустицька 
Фото з архіву авторки

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21