Денім

2020-04-14 08:51

Денім — це вічний тренд. Важко знайти хоч одну людину, яка не має речей із цього матеріалу. Однак цієї весни йому слід приділити особливу увагу. 

Оскільки ми носимо переважно лише джинси, пропоную розширити коло до сорочок, курток або піджаків, суконь, та особливо спідниць із матеріалу денім. А саме: спідниць моделей довжини міді. Багато деніма не виглядатиме too much цього сезону, тож total denim саме на часі. 

Джинсові спідниці можуть бути доповнені різними типами одягу, як у стилі  кежуал, спорт-шик, бохо, street style, спортивному стилі, так і в романтичному. Повертаючись до теми чоловічого одягу, їх також можна носити з сорочками чоловічого типу, кроп-топами, блузами, оздобленими мереживними елементами, спортивними майками-алкоголічками та футболками.

Доповнити образ допоможуть улюблені кросівки, кеди, козаки, лодочки або босоніжки.

Тож не бійтесь експериментувати зі стилями, змінюватися зовнішньо та завжди залишатися собою в середині.

І не забувайте вдягати усмішку!

Олена Хрустицька 
Фото з архіву авторки

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57