«Пожмашина» випустила першу новинку 2020 року

2020-04-10 09:18

ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина» представила свою першу новинку цього року – пожежний автомобіль АЦ 4-60(150Е28W)-525I, побудований на шасі Iveco Eurocargo 150E28W MLD Cab. Автомобіль завдовжки 8,5 метра, має колісну формулу 4х4. 

Кабіна бойового розрахунку вміщає 7 осіб (6+1). У машині є автономний обігрів кабіни та насосного відсіку. Також автомобіль може похвалитись щоглою для освітлення Fireco Standard з висотою піднімання 6 м та LED-лампами 24v та 220v, лебідкою Runva з максимальним тяговим зусиллям на 7,9 тонни, GPS-модулем із вбудованим навігатором та відеореєстратором, підключеною камерою заднього огляду.

На виробництві переконані, що маневрена та одночасно потужна АЦ 4-60(150Е28W)-525I здатна не тільки оперативно ліквідувати вогнище загоряння, але й ефективно працювати під час ліквідації надзвичайної ситуації.

Автоцистерну вже передали до ДСНС України, тож вона чекає розподілу до підрозділу.

З цього приводу ми попросили надати коментар власника і акціонера компанії «Пожмашина» Олега Авер’янова:

«Компанія «Пожмашина» сьогодні є лідером на українському ринку пожежного машинобудування. Щороку конструкторський відділ нашої компанії розробляє близько п’яти-семи нових моделей автомобілів. Це і пожежна техніка (3 автомобілі) та причіпна сільськогосподарська техніка (3-4 автомобілі).

Остання машина, яку ми минулого місяця розробили та здали в експлуатацію головному нашому замовнику, ДСНС України, – це пожежна автоцистерна на шасі «Iveko». Вона несе об’єм води 4 тонни та близько 500 літрів піноутворювача. Ця машина за своїми технічними можливостями нічим не поступається своїм європейським аналогам. Застосовані всі сучасні інновації. Всі функції, які має забезпечувати машина, вона забезпечує. І за своїми параметрами та показниками  відповідає євростандарту. 
На сьогодні створення такої машини займає 3-4 місяці – розробка, виробництво та здача в експлуатацію. Наші пожежні машини стають на озброєння пожежної охорони Державної служби надзвичайних ситуацій. Ця конкретна машина була передана в ДСНС міста Києва.

Також відзначу, що наша компанія має контракт на поставку пожежних автомобілів на шасі «МАЗ», і ми щороку  самостійно за свої гроші  робимо ДСНС пропозицію та розробляємо машини на шасі «Iveko» чи «MAN».  Такі машини дорожчі навіть у самій розробці.  Але ми за свої гроші пропонуємо МНС опцію розробки інновацій. Адже МНС платить як за пожежний автомобіль на шасі «МАЗ», а ми постачаємо їм вигідніші варіанти, щоби наші рятувальники могли поставити собі на озброєння кращі машини».

Підготував Дмитро ПАВЛЕНКО
Фото з інтернету

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57