Допоможемо пенсіонерам під час карантину!

2020-04-09 08:08

Сьогодні наша держава постала перед дуже серйозним завданням, вирішення якого потребує консолідації зусиль влади та всього суспільства. В момент, коли світова пандемія коронавірусу набирає обертів, українці повинні продемонструвати високу здатність до самоорганізації та серйозно поставитись до тих викликів, із якими нам доведеться зіткнутися протягом наступних декількох тижнів, а, можливо, й місяців.

За оцінками наших медиків, найбільший спалах захворювання на коронавірус в Україні відбудеться в середині квітня й може тривати до кінця травня. У цей час кожен із нас повинен поводитися з максимальною відповідальністю, аби зберегти власне здоров’я й  захистити всіх оточуючих. Ми маємо дотримуватись правил самоізоляції та простягнути  руку допомоги тим, кому вона найбільше необхідна – пенсіонерам, для яких цей період буде особливо складним.

Саме тому я як народний депутат намагаюся зробити все можливе, щоби підтримати їх у скрутну хвилину. Беручи приклад із мого колеги, спікера парламенту Дмитра Разумкова, я вирішив витратити свою заробітну плату для допомоги людям похилого віку.

Кошти були використані для придбання наборів першої необхідності, до яких увійшли медичні маски та окремі види харчових продуктів великого терміну придатності. Цю допомогу передано декільком державним органам: територіальному центрові соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району міста Чернігова, Ріпкинському районному територіальному центрові соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та територіальному центрові соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чернігівської РДА.

Співробітники зазначених установ, відповідно до всіх медичних рекомендацій на час карантину, здійснюють роздачу наборів серед громадян пенсійного віку й малозахищених верств населення Чернігова та області.

Також хочу повідомити про те, що разом із командою однодумців ми запустили ініціативу «Допоможи пенсіонеру під час карантину!» Закликаю всіх небайдужих бізнесменів, громадський сектор та волонтерів Чернігова долучитись до цієї акції. 

Детальну інформацію ви зможете отримати за номером: +38 (097) 626 54 29. Нам буде корисна будь-яка ваша допомога.   
Прошу вас берегти себе та залишатись удома! Я докладатиму всіх зусиль, щоб об’єднати заради спільної справи всіх небайдужих жителів нашого краю. Пам’ятайте, ви не одні!

Антон ПОЛЯКОВ, народний депутат України

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13