«Укрпошта» доставляє маски та захисні рукавички до дверей медзакладу безкоштовно

2020-04-07 09:44

«Укрпошта» на час карантину розпочала благодійну акцію. Тепер кожен, хто забажає, може безкоштовно відправити засоби індивідуального захисту для лікарів і пацієнтів до медичних закладів України. Посилки будуть доставлятися до дверей медичних установ. 

На посилки з респіраторами, марлевими пов’язками, масками, одноразовими бахилами, одноразовими медичними халатами, захисними окулярами, бинтами і захисними рукавичками співробітники пошти ставитимуть спеціальну позначку «До лікарні». Доставляти їх будуть до одного з медичних закладів, які місцева влада визначила для боротьби з епідемією COVID-19.

В обласних центрах вага посилки має обмеження до 30 кг. Якщо медична установа, куди надіслано посилку, розташована не в обласному центрі, її вага не повинна перевищувати 5 кг. Коли вага відправлення перевищує ліміт, його потрібно буде розділити на кілька посилок вагою до 5 кг кожна.

Інші новини:


Необґрунтовані звинувачення – судову справу стосовно секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломака закрито

1 грудня Деснянський районний суд розглянув звинувачення проти секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломака та ухвалив рішення – закрити справу, визнавши звинувачення необґрунтованими.

2021-12-03 06:25