«Укрпошта» доставляє маски та захисні рукавички до дверей медзакладу безкоштовно

2020-04-07 09:44

«Укрпошта» на час карантину розпочала благодійну акцію. Тепер кожен, хто забажає, може безкоштовно відправити засоби індивідуального захисту для лікарів і пацієнтів до медичних закладів України. Посилки будуть доставлятися до дверей медичних установ. 

На посилки з респіраторами, марлевими пов’язками, масками, одноразовими бахилами, одноразовими медичними халатами, захисними окулярами, бинтами і захисними рукавичками співробітники пошти ставитимуть спеціальну позначку «До лікарні». Доставляти їх будуть до одного з медичних закладів, які місцева влада визначила для боротьби з епідемією COVID-19.

В обласних центрах вага посилки має обмеження до 30 кг. Якщо медична установа, куди надіслано посилку, розташована не в обласному центрі, її вага не повинна перевищувати 5 кг. Коли вага відправлення перевищує ліміт, його потрібно буде розділити на кілька посилок вагою до 5 кг кожна.

Інші новини:


Чернігівщина без жіночого футболу?

Чернігівська область залишилася без останнього представника в українському професійному жіночому футболі – 18 травня портал wfpl.com.ua повідомив, що «Єдність-ШВСМ» (Плиски) надіслала до Української асоціації футболу лист, в якому повідомляє про припинення участі в чемпіонаті України.

2020-06-03 09:51