Як пошити маску своїми руками

2020-04-06 09:30

Оскільки зараз ми на карантині, масок в аптеках не додалося, але додалося небагато часу для рукоділля, я вирішила розповісти і показати за допомогою фото, як пошити маску.

Ось поетапна інструкція.

 1. Необхідно перезняти викрійку на папері, можна сконструювати її самостійно за мірками, а можна скористатися лайфхаком — просто відкрити фото в комп’ютері в потрібному розмірі та обвести, приклавши папір до екрану. 
 2. Вирізані деталі викрійки накладаємо на тканину і обводимо крейдою, милом або простим олівцем. Він дуже легко відтирається із тканини ластиком.
 3. Нам знадобиться п’ять деталей: основна лицьова частина, 2 частини для підборіддя та 2 частини внутрішньої сторони маски.
 4. Викроюємо деталі за контуром. Викрійка сконструйована вже з припуском 5 мм.
 5. Спочатку зшиваємо виточки.
 6. Обробляємо вільні зрізи внутрішньої сторони маски, це буде наша кишенька.
 7. Частину підборіддя прикладаємо лицем до лиця до основної частини маски, як на фото, й пришиваємо по нижньому зрізу з відступом 5 мм. Робимо це з обома сторонами маски.
 8. Складаємо зшиті деталі передньої та внутрішньої сторін маски лицем до лиця (виворітними сторонами назовні) і зшиваємо по периметру.
 9. Вивертаємо маску через кишеню.
 10. Підгортаємо краї, аби можна було вставити шнурок чи резинку, і пришиваємо на необхідній відстані.
 11. Маска готова.
 12. Прикрасьте її якимись декоративними елементами. Нехай вона приносить не лише користь, але й естетичне задоволення! 

Мийте руки і залишайтеся здорові! 

Олена Хрустицька
Фото автора

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13