Олександр Рябоконь – кращий

2020-04-02 11:06

Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь переміг у голосуванні за звання кращого тренера Української футбольної Прем’єр-Ліги у березні. У голосуванні на сайті УПЛ чернігівський наставник набрав 54 відсотка голосів та випередив тренера луганської «Зорі» Віктора Скрипника (в якого 39%) і динамівця Олексія Михайличенка (4%).

А ось нападник сіверян Олександр Філіппов набрав лише 33 відсотки у голосуванні за звання кращого футболіста березня. Таким чином, представник Чернігівщини випередив Жуніора Мораєса з донецького «Шахтаря» (10%), проте поступився переможцю Богданові Михайліченку з «Зорі», який набрав 37% голосів.

Сєргєй КАРАСЬ
Фото з Інтернету

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42