Здоровий спосіб життя

2020-04-01 10:06

Доброго дня. Мене звуть Ірина Орешко, я тренер у мережі фітнес-клубів Х-line. Сьогодні хочу розповісти читачам ДП, як під час карантину зміцнити свій імунітет, не набрати зайвої ваги, а в кого вийде — навіть скинути пару кілограмів.

Щодня ваші звички та дії працюють вам на користь або ні. Їжа й напої, які ви вживаєте, фізична активність, режим дня та сон, шкідливі звички — це основні пункти, відповідальні за опорні сили вашого організму, а також за наявність надмірної ваги.

Перше, на що потрібно звернути увагу, це те, що ми їмо та п’ємо. Знижує імунітет збезводнення організму, якого багато хто часто навіть не помічає. Але воно є, коли ви не випиваєте в день хоча би 6-8 склянок звичайної чистої води. При цьому відчуття спраги немає, хоча воно може замінюватися бажанням поїсти. Тільки-но ви почнете пити воду, все стане на свої місця.

Також знижує імунітет і збільшує кількість жиру на боках цукор та всі цукровмісні продукти. Варто замінити їх на кориснішу альтернативу, наприклад, фрукти й сухофрукти.

Будь-які алкогольні напої жодним чином не сприяють вашому здоров’ю, навпаки — роблять організм сприятливішим до вірусів. Як і трансжири, що входять до складу всіх фаст-фудів, магазинної випічки, тортів, маргаринів та спредів, готових соусів і плавлених сирків.

Якщо після прочитання цього ви вирішили відмовитися від усього та сісти на сувору дієту, це теж погана ідея!!! Будь-які дієти з обмеженою кількістю продуктів та калорій так само пригнічують захисні функції організму.

Тільки збалансоване харчування допоможе вам залишатися здоровими. Обов’язково в раціоні має бути необхідна кількість клітковини й вітамінів із овочів та фруктів. Непотрібно їсти їх кілограмами, краще дотримуватися міри (200-300 г фруктів на день, 350 г овочів у сирому та готовому вигляді буде досить). Вживайте прості продукти, які дадуть вам максимум корисних макро- і мікронутрієнтів. На вашому столі повинні бути різноманітні каші й бобові, білкова їжа (м’ясо, яйця, риба), кисломолочні продукти ( тверді та кисломолочний сири), горіхи, нерафіновані масла.

Також лягайте спати вчасно й спіть по 7-8 годин на день. Підтримуйте достатній рівень фізичної активності зарядкою чи спортивними  заняттями, які приносять вам задоволення.

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17