«З картки додому»

2020-04-01 07:22

У Вас залишились рідні у селі чи в іншому місті, або ви волонтер і турбуєтесь, як допомогти стареньким купити продукти? В Укрпошти є рішення.

Воно буде БЕЗКОШТОВНЕ, частково cashless та врахує реалії країни.

А реальність така: 37% українців не мають банківських рахунків, а це означає, що й отримати пенсії, грошові виплати чи перекази на карту для них неможливо. Розуміємо: в умовах карантину ситуація ще ускладнилася; бачимо, як у рази виріс попит на послугу «З картки додому». Тому вирішили відсьогодні та до кінця дії карантину прибрати на неї комісію взагалі.

Це означає, що будь-хто може надіслати гроші зі свого карткового рахунку, а наші листоноші віддадуть готівку вашому адресату просто в руки. І на ці гроші пенсіонери чи будь-хто зможе замовити продукти у наших листонош, які вони доставляють також БЕЗКОШТОВНО.

Дезинфектори у нас є, не хвилюйтеся! Забрати переказ можна також у відділенні, але ми все-таки радимо замовити адресну доставку та не наражати ваших близьких на небезпеку, адже люди старшого віку мають більший ризик захворіти.

Скористатися послугою можна тут bit.ly/zkartkydodomu. Залишайтесь з нами та стежте за новинами.

«Обов’язково необхідно знати індекс  відділення Укрпошти , яке буде виплачувати  переказ. Необхідно використовувати опцію «з доставкою», тоді переказ  листоноша принесе за адресою додому. Отже, вже сьогодні, ви отримаєте пенсію, субсидію, газети, грошовий переказ,  продукти харчування та промислові товари просто вдома. Наразі маємо рішення, що ми зможемо доставляти і ліки.  Вдома ви можете сплати комунальні платежі, передплатити улюблені видання, придбати необхідні  продукти, товари та ліки.  Замовляйте завчасно: ми вас поінформуємо про систему замовлень, яка буде створена. Вже сьогодні за телефоном свого начальника пересувного відділення або листоноші можна зробити замовлення. Будьте здорові!»

З повагою, Дорошенко Олена Миколіївна,
директор філії Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта»
14000, м. Чернігів, пр-т Миру, 28
моб. тел.: 050 360 01 02; 067 238 61 92.

Інші новини:


Голова Чернігівської ОДА і керівник Нацполіції перевірили посилений захист кордону з Білоруссю

Голова Національної поліції України Ігор Клименко 23 листопада перебував із робочою поїздкою на Чернігівщині — у пункті пропуску «Нові Яриловичі» через державний кордон України з Республікою Білорусь.

2021-11-26 15:30