У тренді — захисні маски

2020-03-30 09:28

Уже зрозумiло, що COVID-19 не мине для нас без сліду. Та давайте краще уявімо, що епідемія всесвітнього масштабу дана людству, щоб відкрити нові можливості: усвідомити себе тут і зараз, сповільнитися й заглянути в середину себе, зупинитися у погоні за матеріальним і знайти час для справжніх цінностей. Зрозуміти, що важливо, а що ні. Об’єднатися у боротьбі з вірусом і відчути себе частинкою одного цілого.

Зрозуміло, що такі масштабні події не можуть не впливати на моду. В такі періоди дуже хочеться відчувати себе захищеним і, звичайно ж, на перший план виходить стиль мілітарі та його кольори: хакі, чорний, усі відтінки коричневого. 

Та ще для багатьох людей у різних частинах світу прямим захистом є маски. Але оскільки світ уперше зіштовхнувся з дефіцитом масок та необхідністю носити їх не лише медикам і хворим, то вони дуже швидко перевтілилися в модні аксесуари. Так, наприклад,  президентка Словаччини почала носити маску, пошиту з тієї ж тканини, що й сукня. І взагалі, в такий нелегкий час хочеться трішки розважити себе й додати настрою своїм чудовим виглядом. Підбирайте або спробуйте пошити самі маски під колір свого одягу, під колір очей та залишайтеся неперевершеними! 

І не забувайте вдягати усмішку, бо гарний настрій  — запорука доброго здоров’я! 

Олена Хрустицька
Фото надані автором

Інші новини:


Квіти, обійми і овації

Так зустрічали в Бахмачі чемпіона світу з греко-римської боротьби Імеда Худжадзе

2021-07-30 08:42