Перший молодіжний форум «Che for you»

2019-07-04 12:37

Суботній чернігівський ранок опісля Дня Конституції почався з міського молодіжного форуму «Che for you», який зібрав активну молодь Чернігова – понад 50 учасників. До речі, відбувається такий захід уперше. І головна його мета – створити майданчик, де молоді люди змогли би обмінятися ідеями та отримати якомога більше корисної інформації від спікерів. Серед яких, зокрема, посол європейської молоді Назар Соломаха, представниця спілки української молоді Неля Лавриненко й докторка наук організаційного менеджменту університету Лос-Анджелеса Анна Радченко.

Міський голова привітав учасників форуму зі святом. У своїй промові він, зокрема, порадив молодим людям завжди ставити перед собою мету на певний термін та робити все для її втілення, а також завжди бути патріотами своєї країни.

– Життя не обов’язково складатиметься так, що ви чітко до цієї мети прямуватимете. Можливо, траплятимуться якісь відхилення. Але без такої мети життя не буде цілісним, – зазначив Владислав Атрошенко.

А про круті ресурси особистого розвитку розповіла засновниця й директорка приватної школи «МудрАнгелики» Неля Лавриненко, поділившись як досягненнями, так і досвідом! 

Після виступів спікерів на всіх учасників чекала симуляційна гра «Містотворення», де кожен міг використати свої знання й переформатувати будь-яку сферу життя міста, зокрема спорт, туризм, освіту, підприємництво, будівництво інфраструктури та ін.
Захід організували учасники та учасниці Молодіжної ради при чернігівському міському голові за підтримки депутатської групи «За Чернігів» з нагоди Дня молоді. З активними учасниками та учасницями форуму Молодіжна рада планує спів­працювати й надалі.

Інші новини:


«МарЛені» – прем’єра в облмуздрамтеатрі

3-го та 4 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем’єру – «МарЛені» – кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

2021-12-03 06:37