Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області активно працює над виконанням протиепідемічних заходів розповсюдження коронавірусу

2020-03-27 11:31

З метою запобігання негативному розвитку епідситуації і забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, як повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Володимирович Павлішен, спеціалістами Держпродспоживслужби в області на агропродовольчих ринках розпочато роботу по забезпеченню посиленого дезінфекційного режиму.

Державні лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчих ринках спільно з їх керівництвом працюють над посиленням протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом,  здійснюють посилену дезінфекцію безпосередньо державних лабораторій та павільйонів ринків, місця значного скупчення людей. 

На агропродовольчих ринках облаштовані місця з наявним дезінфікуючим спиртовмісним розчином для рук.

Здійснюється додатковий контроль за дотриманням санітарних норм і правил реалізації продуктів харчування на агропродовольчих ринках та в продуктових магазинах, зокрема посилено дезінфекційний режим у торговельних мережах, контролюється фасування сипучих продуктів харчування та забезпечення персоналу магазинів спецодягом.

На агропродовольчих ринках облаштовано роз’яснювальні стенди з санбюлетнями профілактики коронавірусу.
 

Інші новини:


Нова велика війна?

Військові дії між Азербайджаном і Вірменією розпочалися в ніч на 27 вересня. Обидві сторони звинуватили одна одну в ескалації конфлікту через спірний регіон Нагірний Карабах.

2020-10-01 09:56