Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області активно працює над виконанням протиепідемічних заходів розповсюдження коронавірусу

2020-03-27 11:31

З метою запобігання негативному розвитку епідситуації і забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, як повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Володимирович Павлішен, спеціалістами Держпродспоживслужби в області на агропродовольчих ринках розпочато роботу по забезпеченню посиленого дезінфекційного режиму.

Державні лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчих ринках спільно з їх керівництвом працюють над посиленням протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом,  здійснюють посилену дезінфекцію безпосередньо державних лабораторій та павільйонів ринків, місця значного скупчення людей. 

На агропродовольчих ринках облаштовані місця з наявним дезінфікуючим спиртовмісним розчином для рук.

Здійснюється додатковий контроль за дотриманням санітарних норм і правил реалізації продуктів харчування на агропродовольчих ринках та в продуктових магазинах, зокрема посилено дезінфекційний режим у торговельних мережах, контролюється фасування сипучих продуктів харчування та забезпечення персоналу магазинів спецодягом.

На агропродовольчих ринках облаштовано роз’яснювальні стенди з санбюлетнями профілактики коронавірусу.
 

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57