Кольори від Хрустицької

2020-03-25 12:32

У нас у планах поповнити свій гардероб на весну-літо 2020. Як зробити його стильним? Які кольори обрати? Саме тому щороку всі чекають, доки експерти Американського інституту кольору Pantone запропонують модні кольори та відтінки сезону. І хоч модні кольори — поняття не зовсім чітке, все ж до цих тенденцій дуже уважно прислухаються головні дизайнери відомих будинків моди, і всі ці барви ми можемо побачити в їхніх колекціях.

У модних кольора, представлених Pantone переважать натуральні кольори, пов’язані з природою, насичені, гарні. 

Найбільш розповсюджені кольори Pantone — у червоних і синіх відтінках, але було й декілька ніжних пастельних  та насичених.

Якщо вам не до вподоби насичені кольори, то, можливо, припадуть до душі приглушені пастельні: блідо-жовтий, фісташковий зелений.

Дуже гарно і стильно ці кольори виглядають, коли вони зібрані у тотал-лук одного кольору або відтінку. Тож не бійтеся купувати різні елементи одягу одного кольору. 

Також у тренді залишаються всі відтінки коричневого!

Не бійтеся комбінувати декілька яскравих кольорів Pantone між собою, або поєднувати їх із базовими кольорами, наприклад, білим і чорним. 

І не забувайте вдягати усмішку! 

Олена ХРУСТИЦЬКА
 

Інші новини:


На пробне ЗНО у Чернігові можна буде доїхати без перешкод – транспорт працюватиме без обмежень у часі

У суботу, 24 квітня, міський громадський транспорт працюватиме протягом усього дня з 6-ї до 20-ї години, але з дотриманням необхідних карантинних заходів. Це пов’язане з проведенням у цей день пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

2021-04-22 15:54