Кольори від Хрустицької

2020-03-25 12:32

У нас у планах поповнити свій гардероб на весну-літо 2020. Як зробити його стильним? Які кольори обрати? Саме тому щороку всі чекають, доки експерти Американського інституту кольору Pantone запропонують модні кольори та відтінки сезону. І хоч модні кольори — поняття не зовсім чітке, все ж до цих тенденцій дуже уважно прислухаються головні дизайнери відомих будинків моди, і всі ці барви ми можемо побачити в їхніх колекціях.

У модних кольора, представлених Pantone переважать натуральні кольори, пов’язані з природою, насичені, гарні. 

Найбільш розповсюджені кольори Pantone — у червоних і синіх відтінках, але було й декілька ніжних пастельних  та насичених.

Якщо вам не до вподоби насичені кольори, то, можливо, припадуть до душі приглушені пастельні: блідо-жовтий, фісташковий зелений.

Дуже гарно і стильно ці кольори виглядають, коли вони зібрані у тотал-лук одного кольору або відтінку. Тож не бійтеся купувати різні елементи одягу одного кольору. 

Також у тренді залишаються всі відтінки коричневого!

Не бійтеся комбінувати декілька яскравих кольорів Pantone між собою, або поєднувати їх із базовими кольорами, наприклад, білим і чорним. 

І не забувайте вдягати усмішку! 

Олена ХРУСТИЦЬКА
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42