ОТГ впроваджують карантин

2020-03-20 13:50

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України №215 від 16 березня 2020 року  було внесено зміни до постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Як виконуються карантинні заходи, ми запитали у очільників ОТГ.

Ратан Ахмедов, міський голова  Корюківки:

Ми чітко виконуємо постанову КМУ. Заборонено відвідування закладів освіти, також ми контролюємо і дотримуємося всіх протиепідемічних та профілактичних заходів. Головне — не піддаватись паніці і зберігати спокій.

Сергій Гарус, голова Іванівської ОТГ:

Ми дотримуємося всіх вимог, згідно з якими яких керівники установ та закладів, які працюють, мають дотримуватись санітарно-епідеміологічних норм. По можливості деякі співробітники працюють дистанційно, але в цілому органи місцевого самоврядування працюють у стандартному режимі. Ми закупили дезінфектори та маски, тобто повноцінно забезпечили персонал засобами індивідуального захисту. Доступ до сільської ради обмежений, але прийом документів проводимо онлайн.

У магазинах паніки немає, продуктів вистачає, тим паче у людей є свої господарства.

Валентина Саверська-Лихошва, голова Варвинської ОТГ:

У Варві школи та садочки не працюють, виконуються всі можливі карантинні заходи. Наразі ми звернулись до поліції з приводу того, що деякі підприємці порушують постанову. Зокрема продовжують працювати ТОВ «ТОЗІНАЛІ» та деякі заклади харчування. Їм буде вурчено під розписку власника попередження. Ми хочемо заборонити торгівельний майданчик, але також стикаємось із опором людей. Масок і антисептиків в аптеках вистачає. Продуктові магазини працюють у звичайному режимі. Також було виділено 50 000 грн для обладнання прийомного відділення на базі міської лікарні.

Оксана Андріанова, голова Ічнянської ОТГ:

Вжито всіх заходів, спрямованих на запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Ічнянського району. Звісно, є певне невдоволення серед населення, тому що закриваються розважальні та торгівельні заклади. З підприємціями поліція проводить роз’яснювальні роботи. Також надсилаємо електронною поштою розпорядження адміністрації ОТГ та розвішуємо оголошення з контактною інформацію, щоби люди могли звертатися за необхідною допомогою. Продуктові магазини та аптеки працюють у звичному режимі.

Підготувала Поліна МОГІНСЬКА
Фото з Інтернету

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21