Гардероб чоловіка — легко!

2020-03-18 08:42

Уже давно нікого не здивуєш тим, що деякі речі чоловіків перейшли в гардероб жінок. Так, наприклад, до Коко Шанель брюки й піджаки жінки не носили, а вже сьогодні це норма, і важко уявити гардероб жінки без цих речей. Усе змінюється. І зміни настільки великі, що модою продиктовано все. Тепер набагато важливіше не те,  що ми носимо, а як уміємо це робити! 

Саме тому пропоную звернути увагу на речі свого чоловіка. Впевнена,  ви знайдете там багато цікавинок. Наприклад, чоловічі джинси або брюки виглядають більш просторо і мають вищу посадку. Урізноманітните  образ кардиганом і кросівками — і матимете чудовий зручний street style. 

Звертала увагу на те, що інколи дуже важко знайти гарну футболку прямого силуету в жіночих колекціях. А от у чоловічих завжди гарний вибір, та ще й у чудових базових кольорах. Тож, не замислюючись, уже можна йти в чоловічий відділ на пошук правильної футболки.

Чоловічі піджаки теж нині просто must have! Підгорнути рукав, одягнути однотонну майку — що може бути стильніше? Те ж саме стосується вибору пальт або тренчів.  Особливо якщо складно підібрати правильну довжину жінкам із високим зростом.
Дуже любите великі шарфи однотонних базових кольорів? Вам у чоловічий відділ. Там точно не буде  квіточок і чудернацьких візерунків. 

Чоловіча сорочка  — це взагалі класика! Тут, мабуть, і пояснювати не треба. 

Головне, підбираючи чоловічий одяг, зважати на розміри. Речі мають відповідати вашому розмірові або ледь нагадувати оверсайз.

Тож гайда приміряти речі свого чоловіка у пошуках нових стильних луків!

І не забувайте вдягати усмішку! 

Олена ХРУСТИЦЬКА

Інші новини:


Нова велика війна?

Військові дії між Азербайджаном і Вірменією розпочалися в ніч на 27 вересня. Обидві сторони звинуватили одна одну в ескалації конфлікту через спірний регіон Нагірний Карабах.

2020-10-01 09:56