Льоля — у новій родині

2020-03-18 07:59

Сім’я з Корюківки прихистила у себе безпритульну собачку з Чернігівського ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин», де є пункт тимчасової перетримки. Відтепер у чотирилапої білосніжно-рудої красуні Льолі нова родина. У сім’ї Наталії Хомко вона стала третім домашнім улюбленцем. Льоля розумна, грайлива і без проблем уживається з двома котами господарів — Бантиком і Костиком. Світ не без добрих людей. 

Керівниця ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин» і зооволонтерка Тетяна Діденко допомогла врятувати не одне пухнасте життя. І кожну тварину, що опиняється в пункті тимчасової перетримки, намагається прилаштувати.  

— Льолю збила машина. І вона потрапила до нас із черепно-мозковою травмою. Тваринка пройшла у нас певну реабілітацію. На собаці був ошийник, тому ми сподівалися, що її хтось шукатиме. Але на наші оголошення ніхто не відреагував, господарі не знайшлися, тому після лікування ми почали шукати їй нову родину. Велике спасибі всім, хто долучився до історії порятунку Льолі. Ми вдячні «Деснянській правді» за те, що допомогла знайти перевізника, щоб відвезти Льолю в нову родину. Павлові Корноуху, який із комфортом доставив тварину до Корюківки. Чоловік без вагань погодився допомогти людям, які взяли опіку над безпритульною собачкою, — розповідає Тетяна.   

У ветеринарно-стерилізаційному центрі «Крок до тварин» Льолі провели процедури обробки від паразитів, стерилізації та зробили щеплення від сказу. Нині волонтери центру продовжують цікавитися життям своєї чотирилапої підопічної. 

Наталія Хомко розповіла, що взяти собаку з цього пункту захотіла її донька Аня. Дівчинка вирішила подарувати любов і прихисток саме безпритульній собачці, бо їй завжди було шкода таких тварин. Більшості з нас здається, що собаки з вулиці загартовані, більш витривалі, та насправді їм постійно доводиться долати стрес, голод і гоніння. Фото Льолі родина побачила в Інтернеті, вона їм сподобалося і, порадившись, вирішили її забрати.   

— Наш попередній собака прожив 16 років. Помер від старості. От і вирішили взяти іншого чотирилапого улюбленця. Льолі десь трохи більше року. Живе у нас із місяць. За цей час уже трохи освоїлася. Вона спокійна, акуратна. Перші дні жила в будинку і жодного разу не зробила ніякої шкоди. Терпляче чекала на нас, доки сама сиділа вдома. Тепер уже хазяйнує у дворі. Починає потроху гавкати. Вранці донька водить її на прогулянку. Ми вдячні за те, що нам привезли Льолю просто додому. І не довелося спеціально їхати до Чернігова. Дуже вдячні за допомогу волонтерці Ірині з «Кроку до тварин». Ми досі тримаємо з нею зв’язок. Вона цікавиться життям Льолі. Ми відсилаємо Ірині домашні фото з Льолечкою. Нам дуже шкода безпритульних тварин. Неподалік нашого дому стоять баки для сміття. І на це місце люди часто звозять собачок і котиків. Така байдужість інколи просто дивує. Люди, певно, думають, що тут тварин підгодовуватимуть. Натомість вони так само мерзнуть у мороз, їм бракує їжі та води. Наш котик Костик теж колись був безпритульним. Його ми підібрали, коли почалися холоди. Шкода було пухнастого красунчика, — говорить Наталія Хомко. — Раді, що допомогли ще одному самотньому чотирилапому безхатьку.   

Валентина НАУМЕНКО 
Фото надане ветеринарно-стерилізаційним центром «Крок до тварин»

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55