СЛУГА НАРОДУ Валерій ЗУБ про атаку клонів: «Я розповім, як відрізнити «корінного» Зуба від «вставних»

2019-07-04 12:25

21 липня – день, коли виборці знову прийдуть на дільниці, аби зробити свій вибір. У Чернігівській області шість округів (№205-№210). Але особливо примітний серед них один – 209-й, межі якого поширюються на Ніжин, Варвинський, Ніжинський, Носівський, Срібнянський райони та частину Ічнянського.

У другому турі виборці цього округу абсолютною більшістю обрали Володимира Зеленського. Тепер там балотується представник його партії «Слуга народу» Валерій Зуб – наш земляк, очільник Чернігівського медичного центру сучасної онкології. Та разом із ним балотуються ще два Зуби з Кіровоградської та Дніпропетровської областей. Феномен цьогорічної кампанії на окрузі деякі вже називають «триЗубом» або просто атакою клонів.

Що про це думає сам «Слуга народу» Валерій Зуб та про перші його кроки у Верховній Раді журналісти запитали особисто у кандидата.

– Валерію Олексійовичу, чому ви обрали партію «Слуга народу»?

Ці зовсім інші. Я повірив, що їм потрібні зміни так само, як і нам.

– І тому вирішили з ними йти в парламент?

– Розумієте, щодня я серед людей і бачу, як чинна система, зокрема й медична, губить їх. Але що я можу вдіяти зі своїм арсеналом адміністративних інструментів? Аж нічого. Якщо мене, головного лікаря, наші можновладці «пускають по колу», уявіть, що вони роблять зі звичайними пацієнтами. Система нежиттєздатна, її треба не просто змінювати, її треба перевстановлювати. Але вся робота над помилками робиться у Верховній Раді. Бо саме там ці помилки і створюються.

– У вас чудова репутація і багато виборців вас підтримують. Тож стати депутатом Верховної Ради – цілком реально. Вже визначили свої перші кроки?

– Перше, що я собі задумав, – це позбавити людей думки: де взяти гроші на лікування. Для цього потрібно термінове впровадження медичного страхування. Чомусь у нашій країні прийнято і навіть зобов’язано страхувати авто, цю купу металу, а от найголовніше – життя людей – ніхто не страхує. Я хочу, аби лікування людей оплачували солідарно держава й роботодавець, і тоді людині більше не потрібно буде думати, де взяти гроші на лікування. У Верховній Раді вже припали пилюкою законопроекти про медичне страхування, бо воно їм не треба. Я впевнений, що фракція «Слуга народу» підтримає мою ініціативу і ми швидко приймемо цей законопроект нашою власною більшістю.

– А що скажете про медичну реформу?

– Там теж є певні прогалини. Перш за все — де стосується сімейного лікаря. Реформа була запущена з коліс і нині хитається. Там кардинальні зміни не потрібні, але «косметичні» – треба.

– Окрім медицини, що плануєте змінити?

Є загальний план дій, які підтримують усі депутати від партії «Слуга народу» й будуть за нього першочергово голосувати. Це рівність перед законом і зняття недоторканності з депутатів, скорочення державного апарату й непотрібних державних функцій, оптимізація податків і тарифів. Маємо зробити так, аби Роттердам асоціювався з містом у Нідерландах, а не корумпованою олігархічною системою в Україні.

Загальна ж національна ідея партії «Слуга народу» звучить так: велике очищення, велике об’єднання та велике залучення людей до управління державою.

Я пішов далі і вже знаю, як реалізувати велике залучення виборців свого округу до державних справ.

– Ви про безпрецедентну кількість помічників-консультантів?

– Так, я оголосив набір 25 тисяч помічників-консультантів народного депутата серед своїх виборців. Разом ми створимо мережу, коли вони і без мого посередництва зможуть моніторити й вирішувати проблемні питання 209-го округу. А це Ніжин, Носівка, Варва, Срібне, Ічня. До речі, за неповний тиждень до нашого ЗЕ!штабу вже надійшло більше тисячі заявок.

– Звучить оптимістично. Але що робити з клонами, які, певно, зареєстровані, щоби вас збивати?

– Президент Володимир Зеленський пройшов через пропаганду, агітаційні сітки, гречку, і все одно виборці сказали своє слово. Те саме маємо зробити ми.

Я розповім секрет. Є три відмінності. По-перше, я корінний Зуб, чернігівський. Решта прийшла до нас із інших областей. По-друге, я Олексійович. По-третє, у бюлетені буде зазначено, що я представляю партію «Слуга народу», а інші – ні. Запам’ятавши оці три відмінності, виборці не розгуб­ляться на дільниці й розчарують тих, хто намагається тримати їх за дурнів! Упевнений: ми зробимо їх знову!

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55