Один день – два концерти. Гурт «Антитіла» заспівав у Чернігові

2020-03-16 08:57

7 березня в Міському палаці культури відбувся подвійний концерт відомого українського гурту. Загалом «Антитіла» провели на Чернігівській сцені близько 5 годин.

Під час своїх виступів артисти презентували шанувальникам 10 композицій зі своєї останньої платівки «Hello», а також співали кілька пісень із попередніх альбомів. Коментуючи свої два концерти в Чернігові, «Антитіла» зазначили, що другий – додатковий – вирішили провести, коли на перший квитки продалися майже миттєво. Сергій Вусик – продюсер гурту – вважає, що наше місто врешті «прокинулося». Він зазначив: для багатьох виконавців до певного часу Чернігів виглядав доволі важким. Часто зали були напівпорожніми. Цьогоріч ситуація змінилася, й у багатьох виконавців концерти у Чернігові стали проходити краще. Для гурту навіть було несподіванкою, що на перший концерт квитки розпродалися майже без реклами.

Варто зазначити, що під час цього туру «Антитіла» вперше представили шоу такого грандіозного формату. Адже на концерті в Чернігові на сцені  задіяли частина стадіонного обладнання – звукова апаратура світового рівня, був і відеосупровід. Це пов’язано з тим, що тур саме стадіонний і в кількох містах триватиме саме на великих відкритих майданчиках.

Під час пресконференції, що відбулася в той же день за кілька годин до концерту, музиканти багато жартували. Не обійшли й актуальну нині тему коронавірусу. З цього приводу фронтмен гурту Тарас Тополя зазначив, що після кожного концерту музиканти виходять фотографуватися та поспілкуватися зі своїми фанатами й поки з ними нічого не сталося, тому не слід піддаватися панічним настроям, які так люблять розганяти в мережі Інтернет. Також артисти возять із собою кварцові лампи, якими залюбки продезинфікують бажаючих. Із цього приводу вони навіть жартують: «Не такий страшний коронавірус, як наше кварцування».

Загалом у концертному турі альбому «Hello» дуже щільний графік виступів – заявлено десятки міст та кілька країн. Багато подвійних концертів, таких, як у Чернігові. Також музиканти планують ще в 10 містах виступити саме на стадіонах (до цього моменту відбулося ще 5 таких заходів). І на цих концертах у гуртів із різних міст є шанс виступити разом з улюбленими «Антитілами». Як зазначив Тарас Тополя, для цього потрібно лише записати відео з виконанням своєї композиції та викласти його в мережу Інтернет з кришміткою #Helloукраїнашукаєталанти. «Антитіла» обов’язково переглянуть ці відео, а наприкінці весни оберуть десятьох переможців, які разом із гуртом відкриватимуть стадіонні концерти цього туру, які відбудуться у період весна-літо.

Підготував Дмитро ПАВЛЕНКО
Фото автора

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13