Труди і дні чернігівських КП

2020-03-15 17:24

Напередодні професійного свята – Дня працівників ЖКГ – ми поцікавилися у керівників чернігівських КП, як минув для них зимовий сезон і які роботи їх чекають навесні.

1. Підсумки зимового сезону. Які висновки зроблено на майбутнє?
2. Весна. Що сплановано, які першочергові завдання поставлено? Чи оновлюватимете підприємство технічно, розширюватиме його функції, запрошуватиме на роботу нових фахівців?

Руслан ВОЛОК, начальник АТП-2528 Чернігівської міської ради.

1. Цьогорічна суха зима дала змогу довго працювати дорожній дільниці АТП-2528 майже до закінчення грудня.  Дільниця  очисних споруд  і зливової (дощової)  каналізації, розділившись на  2 бригади, чистила  колодязі усю зиму, щоби навесні не було проблем.

Проте зимовий сезон цеху прибирання був легшим для прибиральників тротуарів, зупинок і переходів. А ось «легкість» для водіїв снігоприбиральної техніки обернулася «полегшенням»  сімейних бюджетів. Ми робитимемо висновки, як завантажити їх роботою у безсніжні зими.

2. Наше першочергове завдання – завершити етап встановлення напівпідземних  контейнерів на території ЖЕК-10. Можливо, ще хтось не розуміє, але  це перший крок до створення у Чернігові передумов до роздільного збирання відходів, як це відбувається в Європі.

У планах на цей рік також запровадження нових схем санітарного очищення міста за допомогою нової техніки, яка ось-ось надійте  на підприємство.

Плануємо також поставити огорожу на сміттєзвалищі для приведення його в належний стан, згідно з вимогами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Ігор Лущай, начальник ЖЕК-10 Чернігівської міської ради.

1. Майже безсніжна зима дала нам змогу, без сезонної затримки,  впорядкувати території навколо будинків.  Ми виконали ті роботи, які зазвичай планували на березень. Працівники ЖЕК-10 ставили парканчики навколо клумб, лави для відпочинку  мешканців біля під’їздів будинків. Ну і, звичайно,  маляри ремонтували під’їзди, аварійні бригади ліквідовували надзвичайні  ситуації  та надавали всі послуги,  передбачені  експлуатацією  житла.

2. Планів багато, але не все залежить від нашого бажання. Поясню. Наприклад, ми плануємо модернізацію  ліфтів у будинках. Бо це – безпека життя.  Місто пропонує 50х50. 50% коштів із міського бюджету, а 50 – або з відрахувань на поточний ремонт будинку, або з коштів мешканців. Підкреслю – це відбуватиметься тільки за згодою жильців будинку.

А ще в планах – ремонт покрівель і заміна труб каналізації від під’їздів до шахт на вулиці. Але – у нас є вакансії  – як покрівельників так і сантехніків,  а ще – електромонтерів. Кадрова  проблема також впливає на швидкість вирішення проблемних питань.

Підготував Іван АДАМЕНКО
Фото надані АТП 2528, ЖЕК-10 та взяті з Інтернету

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21