Чернігів за тиждень

2020-03-13 12:57

Вшанували Тараса Шевченка

Чернігівщина разом із усією Україною та світовою спільнотою 9 березня, відзначала 206-ту річницю від дня народження великого сина українського народу, геніального поета і художника, мислителя, світоча української нації Тараса Шевченка. Віддати данину шани і поваги Великому Кобзарю біля його пам’ятника у Чернігові зібралися представники органів влади та громадськість.

Учасники зібрання згадали творчість та життя видатного українця, які є маркером національної ідентичності, найяскравішим виразником любові та відданості Батьківщині. Прозвучали уривки з його творів.

КП Чернігова увійшло до ТОП-100 надійних та пріоритетних для співпраці компаній

Комунальне підприємство «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради за результатами експертного аналізу внесене до реєстру «Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України 2019 року» та реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг». Мова йде про аналітику серед підприємств малого та середнього бізнесу з метою визначення надійних та пріоритетних для співпраці компаній, яку проводить Всеукраїнський галузево-аналітичний центр.

До ТОП-100 увійшли підприємства, установи, організації серед таких міст, як Львів, Дніпро, Чернігів, Запоріжжя, Миколаїв, Рівне та ін. Кращі та пріоритетні компанії галузі будуть рекомендовані до відзнаки «Компанія року-2019» та «Вибір споживача-2019».

Чернігів придбає 12 тролейбусів із країн ЄС

Чернігів цього року планує закупити 12 тролейбусів, які раніше використовувалися в європейських країнах. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 11 березня, погодив зміни та доповнення до Програми розвитку електричного транспорту м.Чернігова на 2018-2022 роки.

Згідно з пропозиціями країн Європейського Союзу є можливість придбати техніку у прийнятному технічному та естетичному стані з великою економією для міського бюджету.

Тож погоджені сьогодні виконавчим комітетом зміни до Програми розвитку електротранспорту міста передбачають зменшення на 2020 рік коштів на придбання рухомого складу тролейбусів з 30 млн грн до 24 млн грн. Решту 6 млн грн перенаправлять на необхідні ремонти та реконструкції технологічних споруд КП «ЧТУ».

Заступник міського голови Олександр Ломако пояснив, що прийняття цього рішення необхідне для того, щоб комунальне підприємство «Чернігівське тролейбусне управління» швидше розпочало розробку тендерної документації та  проведення тендерних процедур. А ці 24 млн грн будуть спрямованні на придбання 12 тролейбусів, замість 6 машин, закупівля яких була запланована раніше. 

Надалі цей проект рішення виноситиметься на розгляд Чернігівської міської ради.

Потрійна ДТП у Чернігові: є постраждалі 

Дорожньо-транспортна пригода сталася в м. Чернігові на перехресті проспекту Миру та вул. Лісковицькій. Водій автомобіля «Daewoo Lanos» здійснив зіткнення з автомобілем «Mercedes Benz», а після цього з автомобілем «Мazda 3». У результаті ДТП двоє пасажирів автомобіля «Mercedes Benz» і водій автомобіля «Daewoo Lanos» отримали тілесні ушкодження.

Інші новини:


Найдорожчий стартап України коштує $13 млрд. Як тепер оцінюються статки засновників Grammarly

Перший український єдинорог Grammarly отримав $200 млн від британських та американських інвесторів на розробку сервісу, який допомагає писати без помилок.

2021-12-02 09:03