Дмитро ГОРДОН: «Досвід і молодість. Що може бути краще?»

2019-07-04 12:20

Днями до Чернігова завітав один із найвідоміших та найавторитетніших українських журналістів Дмитро Гордон, який нещодавно став керівником передвиборчого штабу партії «Сила і Честь» Ігоря Смешка. Дмитро Гордон приїхав до нас, аби зустрітися з журналістами, громадськістю міста, кандидатами від партії, котрих обиратимуть у мажоритарних округах, та донести своє бачення нинішніх парламентських перегонів і почути думки чернігівців із цього приводу. 

Дмитро Гордон провів у Чернігові пресконференцію, під час якої досконально відповів на всі запитання, що хвилюють чернігівців. Особливо присутні цікавилися партією «Сила і Честь», її засадничими принципами й перспективами в розрізі цієї передвиборчої гонки до Верховної Ради. Адже Ігор Смешко, якому в першому турі президентських виборів віддали свої голоси 6% українців, став головним відкриттям цих перегонів. І справжньою несподіванкою не тільки для більшості знаних політологів, а й для багатьох політиків, які мають багаторічний досвід політичної боротьби.

Ідея нинішньої кампанії – «Обираємо прем’єра!»

Чимало людей не вірили в те, що Ігор Смешко зможе одержати хоч якусь підтримку виборців, а соціологи прогнозували йому лише 1,4% підтримки. «Однак коли офіційно він отримав 6%, а неофіційно – 9,5%, ми зрозуміли, що Ігоря Смешка обікрали. У нього не було навіть спостерігачів на дільницях, не було членів комісій, не було бордів, жодного ролика. Вся кампанія Ігоря Смешка коштувала мільйон 800 тисяч гривень, які він збирав у виборців. Йому люди надсилали гроші, щоби його підтримати. Це безпрецедентний для України момент», – звернув увагу Дмитро Гордон.

Журналіст додав, що саме для того, аби у Ігоря Смешка знову не вкрали голоси, він і став керівником виборчого штабу його партії: «Хочу, щоб у нього більше не вкрали жодного голосу. Хочу, щоби люди вірили в нього, в його партію, політичну силу й потужно за нього проголосували».

Ігор Смешко має всі шанси стати новим прем’єр-міністром України. «У нас молодий і талановитий президент. Головне – він щиро хоче добробуту Україні. Але нинішній президент не має досвіду державного управління. Тому поруч із ним мусить бути прем’єр, який має такий досвід, і має, як і президент Зеленський, проукраїнське мислення. Для мене очевидно, що така людина – Ігор Смешко. Коаліція в наступній Верховній Раді можлива між двома партіями – «Слуга народу» Володимира Зеленського та «Сила і Честь» Ігоря Смешка. На практиці це означає, що коаліція з партій «Слуга народу» та «Сила і Честь» висуває у прем’єр-міністри Ігоря Смешка», – підкреслив Дмитро Гордон. 

Тому, певним чином, ідея нинішньої кампанії – «Обираємо прем’єра!».

Сьогодні, за оцінками Дмитра Гордона, «Сила і Честь» на парламентських виборах 21 липня має набрати не менше 10%: «Я впевнений, що будь-який результат від 10% – це успіх. У тому, що ми наберемо не менше 10%, у мене немає жодних застережень. Не варто зважати на всілякі соціологічні опитування, рейтинги тощо. Це засоби маніпулювання виборцями». 
Фінансування партії «Сила і Честь», за словами пана Гордона, – не таємниця. «Коли Ігор Смешко показав 6% на президентських виборах, вишикувалася довга черга охочих фінансувати його виборчу кампанію. Це олігархи, які хотіли би, щоб їхні люди були у списках, щоб Ігор Смешко виконував їхні накази. Я виклав усі пропозиції Ігореві Петровичу. Він відповів: «Ніколи! Я не співпрацюватиму ні з криміналом, ні з олігархами».

Країні потрібні професіонали

«Ми впевнені, що навіть в умовах браку часу, ресурсів і доступу до популярних ЗМІ, маючи таку велику підтримку співвітчизників, саме партія «Сила і Честь» стане тією рушійною силою, навколо якої буде сформовано якісну та дієву парламентську більшість. Наша місія: привести нарешті справжніх професіоналів до Верховної Ради та уряду», – написав Ігор Смешко на своїй сторінці у Facebook. 

«І неважливо – це будуть кандидати-мажоритарники або ті, хто в партійному списку. Вони всі повинні бути чесними, професійними, не задіяними в корупційних скандалах і оборудках. Такими, які зможуть слугувати Україні. Реформування потребує вся Україна, в тому числі медицина, освіта, а також прості стосунки між державою та людьми. А зробити якісне й таке потрібне оновлення країни на посаді прем’єрміністра зможе лише Ігор Смешко», – наголосив Дмитро Гордон.

Ця кампанія швидкоплинна – політичні сили часу «на розкачку» не мають. Але, на думку Дмитра Гордона, є сподівання, що ці перегони будуть найчеснішими в історії сучасної України, тому що зараз немає того адміністративного тиску, що був раніше. Важливий момент – людей нині важко підкупити. «Тому головне завдання для мене як керівника штабу – донести до кожного, хто такий Ігор Смешко та що являє собою номер два у виборчому бюлетені – партія «Сила і Честь». Вважаю: чим більше українців проголосують за неї, тим краще буде для країни», – каже Дмитро Гордон.

Олександр ШИЛО

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21