Газ від Нафтогазу можна купити в Чернігові

2020-03-05 11:40

Всеукраїнський постачальник природного газу та електроенергії – Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» – є підрозділом з роздрібної торгівлі Групи Нафтогаз, яка вже багато років забезпечує Україну блакитним паливом.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» в 2019 році відкрила філію в Чернігові. За цей час було залучено до співпраці компанії з різних сфер бізнесу – агропідприємства, логістичні компанії, підприємства харчової промисловості, виробничі компанії, офісні центри, складські комплекси, магазини.

Для того, щоб кожний клієнт мав можливість отримати найоптимальніші для себе умови купівлі газу, спеціалісти компанії розробили різні тарифні пропозиції.

Тарифи компанії враховують потреби усіх груп бізнесу – невеликих, середніх та великих компаній. Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» готова запропонувати різні можливості в балансуванні замовлених обсягів газу, гнучкий графік платежів та якісний сервіс по супроводу договорів.

Також компанія реалізує електроенергії в Чернігові та області, в подальшому Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» буде посилювати роботу у цьому напрямку.

Більш детальну інформацію про тарифи компанії можна знайти на сайті www.gas.ua.

Зв’язатися з представниками ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» в Чернігові можна наступним чином:

тел. +38067 132 14 62
        +38067 132 14 71

Email: cn@gas.ua
14000, Чернігів, просп. Миру, 12

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03