Чернігівські патрульні відзначили четверту річницю

2020-02-21 12:49

Рівно чотири  роки тому, 19 лютого, біля Катерининської церкви 211 хлопців та дівчат склали присягу на вірність українському народові та вперше вийшли на патрулювання. Тоді Чернігів став дванадцятим містом, в якому запрацювали патрульні поліцейські.

Патрульна поліція — підрозділ Національної поліції України, що здійснює цілодобове патрулювання вулиць, а також першим реагує на виклики за екстреним номером 102. Має за мету забезпечення публічного порядку, захисту прав громадян, а також безпеки дорожнього руху.

На сьогодні у патрульній поліції працює 329 співробітників, з яких 76 жінок. Із загального складу 42 патрульних – учасники бойових дій на сході нашої держави.

Щодня 249 патрульних поліцейських безпосередньо несуть службу на вулицях міста, контролюючи порядок та безпеку мешканців, а також обслуговують частину автодороги Київ — Чернігів — Нові Яриловичі, що пролягає територією області.

Щодоби патрульні отримують та опрацьовують близько 160 повідомлень різного характеру. Протягом чотирьох років роботи патрульна поліція отримала понад 243 тисячі викликів. Патрульними знайдено 224 людини, які перебували в розшуку. Неодноразово патрульні особисто та у співпраці з іншими службами й підрозділами Національної поліції розкривали злочини, затримували осіб, які були причетні до скоєння кримінальних правопорушень.

Управління патрульної поліції в Чернігівській області проводить активну освітньо-профілактичну роботу серед дітей та молоді. Тільки  2019 року патрульні провели 438 занять в навчальних закладах Чернігова та області, починаючи від дитячих садочків та закінчуючи вишами. Також вони відвідують автошколи, дитячі табори, зустрічаються з колективами різних установ та організацій. 

Начальник управління патрульної поліції в Чернігівській області, капітан поліції Андрій Думич привітав своїх колег та подякував за службу й професіоналізм. Він назвав поліцейських, яким присвоєні чергові, а комусь і перші спеціальні звання поліції, а також вручив почесні відзнаки й цінні подарунки.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03